Immax Neo gaismekļi viediem mājas risinājumiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Lampas

Kategorie Immax NEO
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Immax neo gaismeklis dos iespēju radīt gudro māju viegli un ātri

Viedās mājas, darba telpas vai biroji ir nākotne, kura pieejama visiem jau šeit un tagad. Immax neo ir viena no viedajām apgaismojuma sistēmām, kura ir populāra, cenās pieejama un kuras ražotie gaismekļi ir pieejami dažādos dizainos un visos ierastajos gaismas objektu veidos. Varat atrast gan lustras, lampas, starmešus, iebūvējamās lampas – jebkuru gaismas objektu tipu.

LED gaismekļi, kā ierasts, ir ekonomiski izdevīgi un ilglaicīgi. Tie ir pieejami gan kā daudzveidīgi LED griestu gaismekļi dažādās formās, dizainos un krāsos, gan arī kā iebūvējamie griestu gaismekļi vai griestu gaismu paneļi. Ja jūsu mājoklim izvēlēti LED lineārie gaismekļi, arī tos var atrast šī zīmola plašajā produktu klāstā.


Galvenās iezīmes Neo immax produktiem ir kopīgas – tie ir viedie gaismekļi, kurus var ne tikai aptumšot un pēc nepieciešamības iestatīt vēlamo gaismas intensitāti, bet arī ar RBG slēdzi, ja tāds ir, mainīt gaismekļa gaismas spektru un krāsas visās varavīksnes nokrāsās. Teju visi gaismas objekti neatkarīgi no to stila un veida ir ar aplikāciju vadāmas apgaismes sistēmas. Tā ir pieejama gan uz Android, gan iOS sistēmām, lai visu viedtālruņu lietotāji varētu būt pilntiesīgi viedo māju lietotāji.


Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i