Immax neo spuldzes - viedā apgaismojama gaismekļiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Viedas spuldzes

Kategorie Immax NEO
  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

LED lampas ar pulti - viedā mājokļa radīšanai un pārvaldīšanai

Mūsdienu tehnoloģiskie sasniegumi devuši iespēju jau tagad piedzīvot viedo tehnoloģiju ienākšanu mājokļos un darba vietās. Viedās ierīces ne tikai ir kļuvušas lētākas un pieejamākas daudz plašākam lietotāju skaitam, kā agrāk, bet tās palīdz arī samazināt elektroenerģijas patēriņu. 

Ja joprojām uzdodat jautājumu, kas ir LED spuldzes un kāpēc tās būtu jālieto parasto spuldžu vietā, tad ziniet, ka tās ir daudz ekonomiskākas, ilglaicīgākas, kā arī piedāvā līdz šim nebijušas iespējas. Tās ļauj regulēt lampas gaismas intensitāti, mainīt gaismas krāsu visās iespējamās krāsās, kā arī dod iespēju pārvaldīt gaismas objektu no attāluma ar pults vai viedtālruņa aplikācijas palīdzību. Īpaši izdevīgas ir Immax neo LED spuldzes.


Ja vēl neesat izmēģinājuši, tad ziniet, ka spuldze ar pulti var tikt ieslēgta, izslēgta, kā arī regulēta no attāluma ar pults palīdzību, kas ir tikpat ērti un vienkārši, kā pārslēgt TV kanālus. Ja lampa ir skaņas jūtīga, tā reaģēs uz mūzikas ritma maiņām un būs atraktīva disko spuldze mājas ballītēm vai svētkiem. Immax ir viena no viedo apgaismes līdzekļu sistēmām, kura darbojas Tuya platformā. Zīmols piedāvā ne tikai spuldzes, bet arī visa veida gaismekļus un pultis, kā arī viedās rozetes.


Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i