Lampupasaule ievieš jaunu krājumu sistēmu un pabeidz divas jaunas noliktavas zāles | Lampupasaule
Jaunā krājumu sistēma jau veiksmīgi darbojas, un mēs atkal veicam preču piegādi tādā ātrumā, pie kāda bijāt pieraduši. Atvainojamies par iepriekšējo kavēšanos. Šeit vairāk.
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Lampupasaule ievieš jaunu krājumu sistēmu un pabeidz divas jaunas noliktavas zāles

Lampupasaule ievieš jaunu krājumu sistēmu un pabeidz divas jaunas noliktavas zāles
Jaunumi Lampupasaule

Lampupasaule, otrs lielākais gaismekļu tiešsaistes pārdevējs Eiropā, ievieš jauno noliktavas vadības sistēmu (WMS) un pabeidz divas jaunas noliktavas zāles.

Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, Lampupasaule varēs nosūtīt pasūtījumus ātrāk un efektīvāk nekā līdz šim. Jaunā krājumu sistēma mySTOCK® WMS, ko piegādā Kvados a.s. uzņēmums izmantos mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanos, lai optimizētu noliktavas procesus. Tas ļaus ātrāk un precīzāk sagatavot preces, kā arī vienkāršos loģistiku.

Lampupasaule ir veiksmīgi piegādājis vairāk nekā 4 miljonus pasūtījumu, pārdod vairāk nekā 200 apgaismojuma zīmolus, un šobrīd tam ir 50 000 preču veidu, vairāk nekā 2 miljoni vienību noliktavā 21 000 m² platībā. 

Jaunā noliktavas zāle ar platību virs 9000 metriem un tai blakus esošā jaunā zāle ar vietu 4500 paletēm 19 metru augstumā ļaus Lampupasaulei uzglabāt lielāku preču daudzumu un ātrāk reaģēt uz pieprasījumu.

 

"Ieguldījumi jaunajā WMS sistēmā un jaunās uzglabāšanas zālēs mums ir stratēģisks solis. Mēs vēlamies kļūt par līderi gaismekļu tiešsaistes pārdošanā Eiropā," sacīja Dareks Matvikows, uzņēmuma Donoci s.r.o., kas pārvalda Lampupasaule, izpilddirektors.

Jaunās krājumu sistēmas ieviešana īslaicīgi izraisa pasūtījumu piegādes aizkavēšanos, kas šobrīd ir 5 dienas. Lampupasaule atvainojas klientiem par to un apliecina, ka visas pasūtītās preces tiks nosūtītas.

      

"Mēs uzskatām, ka jaunās tehnoloģijas ļaus mums sagatavot pasūtījumus vēl ātrāk nekā līdz šim," piebilda Matvikows.

Lampupasaule tirgū darbojas jau 25 gadus un ar 27 e-veikaliem ir viens no vadošajiem apgaismojuma pārdevējiem Eiropā. Piegādā vairāk nekā miljonu paku gadā.


Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i