Mājas durvju zvani, video durvju zvani dzīvokļiem un privātmājām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Durvju zvani, video durvju zvani

Vendor 2
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Durvju zvans ar papildu funkcijām ērtai durvju atvēršanai

Lielākā daļa daudzdzīvokļu ēku mūsdienās ir ar slēdzamām kāpņu telpām. Arī privātmājās ieejas zona mēdz būt aizslēgta. Šādos gadījumos izcils palīgs viesu uzņemšanai būs bezvadu durvju zvans. Tas ļaus viesiem ērti sazināties ar dzīvokļa iemītniekiem vai ēkas īpašniekiem.

Bezvadu zvans ir ērti lietojams, jo lielai daļai ir, papildu funkcijas kā skaņu signālu izvēle, signālu skaļumu regulēšana, dažādu režīmu apgaismojumi. Ja izvēlaties zvanu ar nepārtrauktu apgaismojuma režīmu, elektronisks durvju zvans kalpos arī kā nakts gaisma vai papildu apgaismojums ēkas vai teritorijas ieejas zonā.


Ja vēlaties ne tikai saņemt apmeklētāja zvanu, bet arī tos redzēt, Jums patiks video durvju zvans. Šādā gadījumā durvju zvans ar kameru būs papildu drošības garants, lai kāpņutelpā vai mājas teritorijā ielaistu tikai sev vēlamus apmeklētājus. Video zvans ļaus redzēt visus, kas vēlas pie Jums ciemoties. Jums vairs nebūs jāpaļaujas tikai uz balss saziņu. Ja Jums ir svarīgi mājokļa drošības aspekti, iespējams, Jums noderēs arī bezvadu trauksmes sirēna.

Viedais durvju zvans ir ērti un vienkārši lietojams. Liela daļa zvanu tiek darbināti ar baterijām vai akumulatoriem, un to uzstādīšanai nav nepieciešama papildus elektrības kabeļu ievilkšanai. Pēc tā izmēģināšanas būsiet pārsteigti, ka neesat to iegādājušies jau iepriekš.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i