Biroja krēsli un spēļu krēsli | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Biroja krēsli un spēļu krēsli

Vendor 8
  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Biroja un spēļu krēsli


Biroja krēslu un spēļu krēslu kategorijā jūs noteikti atradīsiet īsto. Krēsli ir izgatavoti no labākajiem materiāliem un nodrošina ērtu sēdēšanu pat pēc vairākām stundām. Krēslu virsma ir klāta ar mikroporām perfektai ventilācijai.


Vai vēlaties atdzīvināt savu spēļu vai darba stūrīti? Ieskaties piedāvājumā - krēsli ar RGB aizmugurgaismu. Šiem krēsliem ir iebūvēti LED RGB avoti, lai jūs varētu iestatīt vēlamo fona apgaismojuma krāsu, izmantojot tālvadības pulti. Apgaismojums tiek uzlādēts, izmantojot USB savienotāju. Šos krēslus var savienot ar ārējo akumulatoru, ko var uzglabāt ērtā kabatā tieši uz krēsla. Mūsu vietnē jūs atradīsiet kategoriju, kas paredzēta tikai ārējiem akumulatoriem. Izvēlieties no vairākiem variantiem.

Krēsli ir aprīkoti ar gudriem mehānismiem, piemēram, tauriņpacelšanas mehānisms ar gāzes domkratu. To izmanto, lai noregulētu krēslu pareizajā augstumā. Roku balsti ir regulējami divās plaknēs un krēsla ērtai pārvietošanai tiek izmantoti cietie riteņi, kas izgatavoti no izturīga neilona.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i