Personas datu aizsardzības politika | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Personas datu aizsardzības politika

Par pirkumu

Andris

Uz šīs tīmekļa vietnes izmantošanu attiecas Donoci sro, kas atrodas Pražská 2532/4, 678 01 Blansko, ID: 475 39 569, datu aizsardzības politika, kuru administrē Brno grāfistes tiesa, lieta C 92055 (turpmāk tekstā - pakalpojumu sniedzējs). Datu aizsardzības politika tiek nodrošināta saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016/79 vispārīgo datu aizsardzības regulu par visu personu aizsardzību saistībā ar personas datu apstrādi, par šo datu brīvu eksportu un par datu atcelšanu. Direktīva 95/46 / EK (vispārējā datu aizsardzības regula - GDPR).
 
Personas datu vākšana 
 
  • Aktīvi sniegti personas dati
         Šajā vietnē mēs apkopojam informāciju, ar kuru jūs brīvprātīgi dalāties ar mums. Mēs apkopojam jūsu personiskos datus, piemēram, veicot pasūtījumu, reģistrējoties vai pieprasot informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, mārketinga komunikācijas laikā, aizpildot anketas un nosūtot atsauksmes par produktiem vai pakalpojumiem. Šajos personas datos var būt jūsu vārds un uzvārds, uzņēmuma nosaukums, e-pasta adrese, tālruņa numurs, adrese un cita informācija. Ar šiem datiem ar mums var dalīties tikai brīvprātīgi.
 
  • Pasīvi sniegti personas dati 
         Arī mūsu vietnes lietošanas laikā daļa informācijas tiek savākta automātiski. Šī informācija, iespējams, tieši neatklāj jūsu identitāti, bet var saturēt informāciju par jūsu izmantoto ierīci (piemēram, tīmekļa pārlūka tips, IP adrese utt.). Šī informācija tiek apkopota, izmantojot sīkdatņu failus (sīkāka informācija zemāk).  
 
Piekļuve personas datiem
Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, kā arī tiesības tos noņemt vai labot. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu 2016/679 pakalpojumu sniedzējam ir pienākums jūs par to informēt. Šajā dokumentā jūs informēs par personas datu apstrādes jomu, personas datu avotiem, apstrādes metodi un citiem svarīgiem faktiem. Saskaņā ar tiesību aktiem mums ir pienākums glabāt dažus jūsu personas datus, un tiesības uz to dzēšanu uz tiem neattiecas. 
 
Personas datu drošība
Visi dati, kas tiek glabāti Pakalpojumu sniedzēja vietnē, ir aizsargāti ar drošu protokolu (HTTPS), kas aizsargā savienojumu starp apmeklētāja tīmekļa pārlūkprogrammām un serveri no krāpšanās un datu viltošanas, kā arī ļauj pēc vajadzības pārbaudīt lietotāja identitāti, lai mazinātu nesankcionētas piekļuves risku. Turklāt visi Pakalpojuma sniedzēja glabātie dati ir aizsargāti, un tiem ir atļauts piekļūt tikai tiem cilvēkiem, kuriem ar to ir jāstrādā, lai izpildītu savas likumīgās vai līgumiskās saistības. Piekļuvi aizsargā paroles un citi tehniski drošības pasākumi. 
 
Lietošanas mērķis
Pakalpojumu sniedzējs izmanto personas datus, lai atvieglotu pasūtījumu apstrādi, preču nosūtīšanu, vietņu uzlabojumus, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos. Arī mūsu uzņēmums analizē datu izmantošanu, lai novērtētu vietnes izmantošanu.
 
Google Analytics
Šajā vietnē tiek izmantots Google Analytics, ko nodrošina uzņēmums Google, Inc. (turpmāk tekstā - Google). Šis pakalpojums izseko un ziņo par vietņu datplūsmu un apmeklētāju uzvedību un ļauj tos novērtēt, tādējādi palīdzot uzlabot vietnes un to draudzīgumu lietotājam.
 
Dati, kas apkopoti par vietnes lietotājiem, ir anonīmi. Pakalpojums neapkopo personiskus vai sensitīvus datus. Google var sniegt šo informāciju par lietotājiem trešajām personām, ja to pieprasa likums vai, ja šīm trešajām personām ir jāapstrādā šie dati Google labā.
Google Analytics satur arī šādas Google piedāvātās reklāmas funkcijas:
  • atkārtots mārketings.
  • GDN (Google reklāmas tīkla) pārskati.
  • Google Analytics demogrāfiskie dati un intereses.
Plašāka informācija par datu izmantošanu un apkopošanu ir iekļauta Google pakalpojumu sniegšanas noteikumos.
Ja nevēlaties, lai Google Analytics iekļautu statistikā, varat to bloķēt, izmantojot Google Analytics atteikšanās papildinājumu.
 
Sīkdatnes
Informācija par lietotāju izturēšanos Pakalpojumu sniedzēja vietnē tiek vākta, izmantojot sīkfailus. Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas satur informāciju, kuru vietnes glabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad tos pārlūkojat. Šajos failos ir informācija par jūsu ceļojumu caur vietni un iestatījumi. Mūsu vietne izmanto sīkdatnes ar mērķi uzlabot lietotāju pieredzi, vietnes darbību un mārketinga un reklāmas nolūkos.
 
Šī vietne izmanto šādus sīkfailus:
  • Pirmās puses sīkfaili - nepieciešami vietņu darbībai (īstermiņa). Tajā pašā laikā mēs izmantojam ilgtermiņa sīkfailus, lai apkopotu anonīmus datus par datplūsmu uz vietni (Google Analytics).
  • Trešās puses sīkfaili - reklāmas sistēmu, sociālo mediju, ievietoto video u.c. sīkfaili.
 
Sīkfailu iestatījumi
Jūs vienmēr varat mainīt sīkdatņu iestatījumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Tomēr atcerieties, ka, ja pārlūkprogrammā tiek deaktivizētas sīkdatnes, jūs nevarēsiet turpināt izmantot visus mūsu tīmekļa vietnes interaktīvos elementus. Lielākajā daļā jaunāko tīmekļa pārlūkprogrammu (piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari utt.) Ir iespēja pārlūkprogrammas iestatījumos pārbaudīt saglabātos sīkfailus, kur jūs varat manuāli izdzēst un bloķēt atsevišķus sīkfailus vai pat aizliegt to izmantošanu vispār. Varat arī tos bloķēt vai iespējot noteiktām vietnēm. Lūdzu, skatiet pārlūkprogrammas palīdzības sadaļu, lai iegūtu sīkāku informāciju. Ja jūs savā pārlūkprogrammā iespējojat sīkdatņu izmantošanu, mēs to uzskatām par jūsu piekrišanu, ja mūsu serveris izmanto standarta sīkdatnes.
 
Līdzīgu tehnoloģiju izmantošana
Tā kā sīkfaili nav vienīgā vietņu lietotāju izsekošanas vai atpazīšanas metode, pēc vajadzības tiek izmantotas dažādas līdzīgas tehnoloģijas (izsekošanas programmatūra), lai izsekotu mūsu lietotājus. Cita starpā tas ļauj mums izsekot mūsu lietotāju uzvedības modeli vietnē un izmanto šādas zināšanas mārketinga nolūkos, sniegt vai izmantot sīkdatņu pakalpojumus vai uzlabot tiešsaistes funkciju darbību.
 
Atkārtots mārketings
Atkārtota mārketinga nolūkos nodrošinātājs apkopo apmeklētāja pārlūkprogrammā saglabātās sīkdatnes. Atkārtots mārketings ir paredzēts reklāmas parādīšanai, pamatojoties uz iepriekš apmeklētām vietnēm. Ienākot mājaslapā, apmeklētājs tiek atzīmēts un anonīmi pievienots mērķauditoriju sarakstam. Šo marķēšanu veic sīkdatnes. Atkārtotā mārketinga dati tiek izmantoti vienīgi, lai apmeklētājus klasificētu segmentos ar mērķi piegādāt atbilstošākus reklāmas ziņojumus. Segmenti tiek veidoti, pamatojoties uz vairākiem vispārīgiem apmeklētāju uzvedības modeļiem. Komerciālus ziņojumus pārlūkprogrammās parāda Google, Seznam utt. Atkārtots mārketings tiek nodrošināts, izmantojot atkārtota mārketinga platformas, piemēram, Google Ads, Seznam Sklik utt.
 
Saites uz trešo pušu vietnēm
Pārlūkojot vietni, jūs varat sastapt hiperteksta saites uz trešo pušu vietnēm. Pakalpojumu sniedzējs nav atbildīgs par personas datu vākšanu vai izmantošanu šajās vietnēs vai šajās lietojumprogrammās un iesaka pirms pārlūkošanas vai lietošanas rūpīgi izlasīt viņu noteikumus un nosacījumus, kā arī deklarācijas par personas datu aizsardzību.
Pakalpojumu sniedzējs aktīvi darbojas arī sociālajos tīklos, piemēram, Heuréka vai Facebook, ar mērķi izmantot un apkopot informāciju. Šie citu platformu spraudņu moduļi ir skaidri marķēti ar saviem logotipiem un izmanto tekstus šo platformu stilā. Ja jūs izmantojat dažus no šiem spraudņu moduļiem, lai izvēlētos kādu no mūsu vietnēm, tas var radīt tiešu savienojumu starp izmantoto pārlūku un sociālā tīkla vietni. Tā kā šāda pārsūtīšana vienmēr tiek veikta starp tīklu un pārlūku, nodrošinātājam nav piekļuves nosūtītajiem datiem vai informācijai par to. Ja vienlaikus esat pieteicies dažās platformās vai vēlāk pieteicāties sociālajā tīklā, spraudņu moduļi varēs automātiski pievienot informāciju jūsu kontam. Tas pats attiecas uz spraudņu moduļu (piemēram, pogas Patīk) izmantošanu, kā arī komentāru pievienošanu.
 
Datu nodošana trešajām personām
Pakalpojumu sniedzējs nedrīkst dalīties vai nodot trešām personām identificējamu informāciju par jums bez jūsu iepriekšējas piekrišanas. Mēs varam koplietot jūsu personas datus tikai ar pilnvarotiem biznesa partneriem, lai izplatītu produktu un pakalpojumu piedāvājumu, nosūtītu pasūtītas preces un turpinātu saziņu ar jums, un situācijās, kad to pieprasa likums, piem. saistībā ar valsts pārvaldes iestāžu pieprasījumiem, tiesas prāvām vai citiem juridiskiem procesiem un prasībām.
Mēs arī to varam koplietot, ja mēs godprātīgi uzskatām, ka ir jāsniedz jūsu personas dati, lai aizsargātu mūsu tiesības, piemēram, izmeklējot iespējamu mūsu noteikumu un nosacījumu pārkāpumu vai izmeklējot, novēršot krāpšanu. Pēc veiksmīgas pasūtījuma pabeigšanas mēs sniedzam uzņēmumam Google jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi tā reklāmas rīka Google Ads vajadzībām.
 
Mārketinga komunikācija
Jūs vienmēr varat atcelt tiešā mārketinga komunikācijas abonementu.
Vienkāršākais veids ir noklikšķināt uz pogas “Atcelt abonēšanu” jebkurā e-pastā vai saziņā, ko saņemat no mums. Varat arī sazināties ar mums, izmantojot mūsu vietnē sniegto informāciju. 
 
Drošība
Pakalpojumu sniedzējs apkopo personas datus tikai tādā apjomā, kas nepieciešams šajā datu aizsardzības politikā ietvertajiem mērķiem, un izmanto atbilstošās tehnoloģijas, lai nodrošinātu visu jūsu personas datu drošību, integritāti un privātuma aizsardzību. Visi personas dati, kas tiek koplietoti ar Pakalpojumu sniedzēju, ir aizsargāti ar standarta procedūrām un tehnoloģijām. Tiešsaistes vides īpatnību dēļ Piegādātājs nevar absolūti nodrošināt tās informācijas drošību, kuru lietotāji ievieto Pakalpojuma sniedzēja vietnē. Tomēr Pakalpojumu sniedzējs izmanto parasti ieteiktos drošības pasākumus, kuriem vajadzētu novērst neatļautu piekļuvi sniegtajiem datiem.
 
Personas datu aizsardzības politikas izmaiņas
Šo politiku var atjaunināt pēc nepieciešamības. Mēs vēlamies ieteikt jums regulāri atgriezties un izlasīt to, lai būtu informēts par pašreizējo informāciju par to, kā mēs palīdzam aizsargāt jūsu personiskos datus, kurus esat mums uzticējis.

Kontaktinformācija
Jūs varat sazināties ar pakalpojumu sniedzēju pa e-pastu gdpr@donoci.com.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i