Darba telpa | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Darba telpa

Vendor 7
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Apakškategorija: Darba telpa - Nākamā apakškategorija

Kategorijas apraksts

Darba telpa

Katram labam meistaram ir atbilstoši savām vajadzībām un prasmēm labiekārtota darba telpa. Bet katram var gadīties, ka viņam kaut kā pietrūkst vai viņš vienkārši vēlas papildināt savu darba telpu ar kaut ko citu.


Rokas instrumenti

Rokas instrumenti ir viens no darba telpas un mājsaimniecības pamataprīkojumiem. Tajos ietilpst, piemēram, āmuri, knaibles, uzgriežņu atslēgas, urbji, rokas instrumentu komplekti, kā arī dažādas kastes un organizētāji. Katram no šiem instrumentu veidiem jābūt izgatavotiem no kvalitatīva materiāla, lai nodrošinātu komfortu darbā un arī ilgu kalpošanas laiku.


Elektriskie instrumenti

Šāda veida instrumenti tiek izmantoti, lai atvieglotu darbu. Bieži vien ar tiem nav jāpielieto fizisks spēks, jo elektrība to izdarīs jūsu vietā. Piedāvājam akumulatora urbjus, knaibles, lokšņu metāla šķēres, zāģus, kompresorus, eļļas nosūcējus un daudz ko citu.

 

Citi montāžas piederumi

Kategorija, kas paredzēta visiem citiem produktiem, kas neietilpa mūsu instrumentu kategorijās. Jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai uzstādītu gaismekļus, kontaktligzdas un daudz ko citu.


Darba apgaismojums

Kategorijā Darba apgaismojums Jūs atradīsiet dažāda veida darba LED gaismekļus. Lielu daļu no LED darba gaismekļiem veido pārnēsājamie prožektori, kas ir ļoti efektīvi un tos vislabāk var izmantot, piemēram, būvlaukumos vai vienkārši visur, kur patiešām nepieciešams izgaismot lielu laukumu. Mums ir arī brīdinājuma gaismekļi, bākas vai gaismas atstarotāji. Neatkarīgi no tā, vai meklējat LED darba apgaismojumu mājām, darba telpai vai darbam, jūs noteikti izvēlēsities kādu no mūsu darba gaismekļiem.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i