Energo efektīvas dienas gaismas lampas un caurules | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Dienasgaismas spuldzes

Vendor 2
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Dienas gaismas lampas un caurules


Tas ir zems enerģijas patēriņš, ilgs kalpošanas laiks. Videi draudzīgi dienas gaismas gaismekļi var tikt tā raksturoti. Dienas gaismas lampas patērē tikai aptuveni piekto daļu elektroenerģijas, no standarta gaismekļa spuldzes patēriņa. Pateicoties zemam elektroenerģijas patēriņam un ilgam kalpošanas laikam, dienas gaismas gaismekļi  ir ekoloģiski un pārstrādājami.

Nākotnē, dienas gaismas gaismekļi pilnībā aizstās standarta gaismekļu spuldzes, kas dos ievērojamu ieguldījumu vides uzlabošanā. Visu gaismas avotu cenai jau ir pievienota maksa par pārstrādi.


Mūsu plašajā dienas gaismas spuldžu izvēlē ir pieejama klientu iecienītās dienas gaismas caurule T8, dienas gaismas caurule T5, kā arī specifiskākām vajadzībām pie mums ir pieejama apaļa dienas gaismas caurule. Šīs caurules var tikt ievietotas dienas gaismas armatūras konstrukcijās vai arī citos speciāli paredzētos gaismekļos. Papildus šiem produktiem plašā sortimentā ir arī pieejamas dienas gaismas spuldzes un LED gaismas caurules dabai draudzīgākiem risinājumiem.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i