Saules enerģijas gaismekļi jūsu pagalmam vai dārzam. | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Saules enerģijas lampas

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Vai meklējat izdevīgāko mājas āra apgaismojumu savam dārzam vai pagalmam? Saules enerģijas gaismekļi ir labākais risinājums!


Saules enerģijas sienas gaismekļi ir āra lampas, kas paredzētas labākai orientācijai dārzā. Šie gaismekļi ir piemēroti izgaismot mājas fasādes, lieveņus, lapenes, visur, kur nav elektrības. Saules gaisma uzlādē uz āra lampas novietotu akumulatoru, kur tas tiek pārveidots par elektrisko enerģiju, un tumsai iestājoties, gaismeklis automātiski ieslēdzas. Saules enerģijas gaismekļi nav dārgi un tiem nav nepieciešama elektrības padeve. Šīs āra solārlampas ir videi draudzīgas un tās ir ļoti viegli uzstādīt. Saules enerģijas gaismekļi ir izturīgi pret jebkādiem laika apstākļiem. Saules enerģijas āra gaismekļi, tāpat kā citi saules enerģijas apgaismojuma veidi, ir ļoti ekonomiski. Jūs varat izvēlēties arī no saules enerģijas lampām, saules enerģijas siena gaismekļiem un cita veida saules enerģijas apgaismojuma veidiem. 


Ja meklējat citus āra apgaismojuma veidus, pie mums plašā klāstā atradīsiet arī āra apgaismojumu ar sensoru, dārza lampas un citus āra apgaismojuma veidus.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i