Slēdži un rāmji | Lampupasaule
1.180.000 gaismekļu noliktavā 60 dienas preču atgriešanai Pagarināta garantija 5 gadi Bzmaksas piegāde pasūtījumiem virs 70€
0
Iecienītās preces:
0

Jums nav iecienīto preču

Pieteikties
Izveidot kontu
Levy banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

$FORREPLACE

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

+371 67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet
Katalog osvetelni interieru

Slēdži un rāmji

  • Pārdotākais

Kategorijas apraksts

Slēdži

Slēdzis ir svarīga gandrīz katra elementa sastāvdaļa apgaismojumā. Pateicoties tam, jūs varat izmantot gaismekli. Vienkāršs slēdzis var ieslēgt un izslēgt gaismekli. Ja Slēdzis ir aprīkots ar reostatu, to var izmantot, lai pielāgotu spilgtumu. Rotācijas sienas slēdzis parasti arī veic šo funkciju.
 
 
Bezvadu slēdzis 
 
Bezvadu gaismekļu slēdži ir modernāks variants klasiskiem mājas slēdžiem. Viņu galvenā priekšrocība ir tā, ka tie ir bezvadu un jums nav jāuztraucas par kabeļiem. Starp šiem "greznajiem slēdžiem" pieder arī skārienjutīgais slēdzis. Kā norāda nosaukums, tas ir skārienvadāms. Kas attiecas uz izvietojumu, visbiežāk ir sienas slēdži, visbiežāk tie tiek novietoti aiz durvīm. Tomēr jūs varat arī sastapties ar kāpņutelpas slēdzi. Jūs varat redzēt šo slēdzi kāpņu sākumā un augšpusē.
 
Montējamie slēdži 
 
Mēs neiesakam instalēt jebkuru slēdzi un mājas sensoru pašam. Vienmēr lūdziet instalāciju veikt pieredzējušam elektriķim. Tādā veidā jūs varat novērst tādas nepatīkamas sekas kā īssavienojumu vai pat ugunsgrēku.

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem
Banner patička