Stāvlampas un grīdas lampas viesistabai vai guļamistabai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Grīdas lampas

Vendor 7
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Stāvlampas un grīdas lampas viesistabai vai guļamistabai

Grīdas lampas jeb stāvlampas ir arī neatņemama dzīvojamās istabas apgaismojuma sastāvdaļa, taču tās var izmantot arī citās telpās. Papildus klasiskajām stāvlampām ar vienu gaismas avotu varat izvēlēties lampu, kas aprīkota ar sāna gaismekli, kas var kalpot arī kā lasīšanas lampa.


Aptumšojmas grīdas lampas

Ļoti populāras ir arī aptumšojamas lampas, kas ir vai nu aprīkotas ar reostatu, kas novietots tieši uz lampas, vai arī tām ir ārējs reostats. Tās var vadīt arī ar tālvadības pulti. Tās bieži var atrast zem nosaukuma grīdas lampas ar reostatu.
 
 

Kuras grīdas lampas ir ļoti pieprasītas?

 
Mūsdienās stāvlampas piedzīvo renesansi, ļoti populāras ir ziemeļu stila dizaineru lampas, kuras lielākoties ir koka un vienkrāsainas. Lampām ar vara un bronzas krāsu ir arī retro izskats. Starmešu lampas ir praktiskas, jo tās ir vērstas, tādējādi ļaujot izgaismot dažādus telpas stūrus. Visas modernās lampas ļauj izvēlēties starp klasiskajām spuldzēm un LED apgaismojumu.
 


Mūsu e-veikalā Jūs atradīsiet lētas istabas lampas un grīdas lampas, papildus daudziem dizainiem un krāsām - pieejamas modernas grīdas lampas melnā, baltā, zelta krāsā, kā arī spilgtas krāsas grīdas lampas bērniem.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i