Austiņas, mikrofoni un web kameras | Lampupasaule
Pieteikties
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Austiņas, mikrofoni un web kameras

Vendor 7
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Apakškategorija: Austiņas, mikrofoni un web kameras - Nākamā apakškategorija

Kategorijas apraksts

Austiņas

Arvien populārākas kļūst austiņas mūzikai, podkāstiem vai telefona zvaniem, kam pieskaņojas plašs visu veidu austiņu klāsts. Pēdējos gados bezvadu austiņas ir vienas no populārākajām. Modeļi ar vadu tiek aizstāti ar Bluetooth austiņām. Ir arī populāras pievienojamās austiņas. Lai iegūtu vislabāko mūzikas vai spēļu pieredzi, izvēlieties kādu no virs galvas novietojamām austiņām.

Visvienkāršāko austiņu sadalījumu var veikt pēc to dizaina , kas nozīmē to, kā tās turas ausīs un uz galvas un vai tās aizsedz ausi pilnībā vai tikai daļēji.


Ausīs ievietojamās austiņas mūsdienās ir visizplatītākais austiņu veids, klausoties no tālruņiem, planšetdatoriem vai klēpjdatoriem. Tās ir mazas austiņas, kas tiek ievietotas tieši ausī, savienotas ar vadu vai atsevišķu bezvadu. Austiņu un ierīču savienojumu nodrošina Bluetooth funkcija. Mēs iedalām šīs mazās austiņas:


Austiņas - kuru nosaukums ir balstīts uz plastmasas korpusa formu, kas tiek ievietots ausī. Reprodukcijas un to izpildes kvalitāte ir zemākā līmenī, un to cena atbilst tam.

Plug-in vai in-ear austiņas – kuras tiek ievietotas dziļāk auss kanālā un ir aprīkotas ar maināmām silikona austiņām. Pateicoties savai konstrukcijai, tās labāk samazina apkārtējos trokšņus, tāpēc nav nepieciešami tik skaļi atveidojumi kā ar minētajām austiņām.


Bezvadu austiņas virs galvas būs labākais mūzikas klausīšanās pavadonis. Šīs austiņas ir lielākas, tāpēc tās ir nedaudz mazāk praktiskas ( nevar ielikt kabatā), taču tās kompensē to ar savu veiktspēju. Tām akumulators visbiežāk ir ievietots kādā no korpusiem un to izmēra dēļ var sasniegt ilgu atskaņošanas laiku, kas pārsniedz, piemēram, 20 stundas. Vienam no apvalkiem ir arī vadība, kas ļauj izlaist dziesmas vai regulēt skaļumu. Tā kā apvalks pārklāj visu jūsu ausi, klausīšanās bauda ir vislabākā. Korpusi ir nevainojami skaņu izolēti, tāpēc nav nepieciešams augstākais skaļuma iestatījums.


Lai iegūtu lielisku spēļu pieredzi, mēs iesakām izvēlēties virs galvas austiņas. Jūsu ziņā ir izvēlēties komfortu un iegādāties bezvadu vai vadu austiņas. Savienojums caur vadu ir ļoti vienkāršs, mūsdienās tas ir tikai viens USB savienotājs, kas savieno jūsu austiņas un iebūvēto mikrofonu. Ja iegādājaties bezvadu austiņas, lūdzu, pārbaudiet, vai jūsu ierīce atbalsta šāda veida austiņas, un pievienojiet tās, izmantojot Bluetooth.

Bezvadu austiņas vai pievienojamās austiņas?

Bezvadu austiņas šobrīd ir vispopulārākais austiņu veids. Tās ir divas atsevišķas ausīs ievietojamas austiņas, kuras nav savienotas viena ar otru ar vadu. Nelielā izmēra un mazā svara dēļ tiās ir aprīkotas ar akumulatoriem, kuru ietilpība ļauj klausīties pat vairākas stundas. Šāda veida atskaņošanas laika pagarinājums tiek panākts ar speciālu uzlādējamu maciņu, kuram ir savs akumulators, no kura tiek uzlādētas austiņas, ja tās tiek uzglabātas maciņā. Viss, kas jums jādara, ir jāuzlādē austiņu maciņš mājās, un tad jūs varat tās izmantot. Austiņas tiek automātiski uzlādētas, ievietojot tās maciņā.


Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, sportisti izvēlās arī mūsu e-veikalā. Svarīgs sporta austiņu parametrs ir aizsardzības pakāpe, kurai jābūt tādā līmenī, lai austiņām nekaitētu lietus. Skrējēji novērtēs arī plūstošā gaisa trokšņu novēršanu. Vissvarīgākais ir austiņu dizains, kam vajadzētu novērst austiņu nejaušu izkrišanu no auss.


Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i