Austiņas, mikrofoni un Web kameras | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Austiņas, mikrofoni un Web kameras

Vendor 8
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Apakškategorija: Austiņas, mikrofoni un Web kameras - Nākamā apakškategorija

Kategorijas apraksts

Austiņas


Arvien populārākas kļūst austiņas mūzikai, podkāstiem vai tālruņa zvaniem, kam atbilst arī plašs visu veidu austiņu klāsts. Pēdējos gados bezvadu austiņas ir vienas no populārākajām. Vadu modeļus aizstāj Bluetooth austiņas. Populāras ir arī pievienojamās austiņas. Lai gūtu vislabāko mūzikas vai spēļu pieredzi, izvēlieties austiņas, kas uzliekamas pāri galvai.


Visvienkāršāko austiņu iedalījumu var veikt pēc to konstrukcijas, proti, pēc tā, kā tās turas ausīs un uz galvas, un pēc tā, vai tās pilnībā vai tikai daļēji nosedz ausi.


Mūsdienās visizplatītākais austiņu veids ir austiņas ausīs, klausoties no tālruņiem, planšetdatoriem vai klēpjdatoriem. Tās ir nelielas austiņas, kas tiek ievietotas tieši ausī, savienotas ar vadu vai atsevišķu bezvadu. Austiņu un ierīču savienojumu nodrošina Bluetooth funkcija. Šīs mazās austiņas iedalām:


Austiņas - kuru nosaukuma pamatā ir plastmasas korpusa forma, kas tiek ievietota ausī. To atskaņošanas kvalitāte un izpildījums ir zemākā līmenī, un tam atbilst arī cena.

Iespraužamās jeb ieliekamās austiņas - tās tiek ievietotas dziļāk auss kanālā un ir aprīkotas ar nomaināmiem silikona ausu uzgaļiem. Pateicoties to konstrukcijai, tās labāk samazina apkārtējo troksni, tāpēc nav nepieciešama tik skaļa atskaņošana kā ar minētajām austiņām.


Bezvadu austiņas pāri galvai būs vislabākais mūzikas klausīšanās sabiedrotais. Šīs austiņas ir lielākas, tāpēc tās ir nedaudz mazāk praktiskas (tās nevar ielikt kabatā), taču tās to kompensē ar savu veiktspēju. Tām ir akumulators, kas visbiežāk ievietots vienā no korpusiem, un, pateicoties to izmēram, tās var sasniegt ilgu atskaņošanas laiku, kas pārsniedz, piemēram, 20 stundas. Vienā no korpusiem ir arī vadības ierīce, kas ļauj izlaist dziesmas vai regulēt skaļumu. Tā kā apvalks nosedz visu ausi, klausīšanās prieks ir vislabākais. Korpusi ir lieliski skaņu necaurlaidīgi, tāpēc nav nepieciešams visaugstākais skaļuma iestatījums.


Lai gūtu lielisku spēļu pieredzi, mēs iesakām izvēlēties austiņas pāri galvai. Tas, vai izvēlaties komfortu un iegādājaties bezvadu vai vadu austiņas, ir jūsu ziņā. Savienojums ar vadu ir ļoti vienkāršs, ir tikai viens USB savienotājs, kas savieno austiņas un iebūvēto mikrofonu. Ja iegādājaties bezvadu austiņas, pārbaudiet, vai jūsu ierīce atbalsta šāda veida austiņas, un savienojiet tās, izmantojot Bluetooth.


Vai austiņas vai pievienojamās austiņas ir pilnībā bezvadu?

Bezvadu austiņas pašlaik ir vispopulārākais austiņu veids. Tās ir divas atsevišķas ieliekamas austiņas, kas nav savstarpēji savienotas ar vadu. Pateicoties to nelielajam izmēram un nelielajam svaram, tās ir aprīkotas ar baterijām, kuru jauda ļauj klausīties līdz pat vairākām stundām. Šī tipa austiņu atskaņošanas laika pagarināšanu nodrošina īpašs uzlādējams futrālis, kuram ir sava baterija, no kuras austiņas tiek uzlādētas, kad tās tiek uzglabātas futrālī. Viss, kas jums jādara, ir uzlādēt austiņu futrālīti mājās, un tad jūs varat tās lietot. Austiņas uzlādējas automātiski, kad tās ievieto futrālī.


Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, sportisti varēs izvēlēties arī mūsu e-veikalā. Svarīgs sporta austiņu parametrs ir aizsardzības pakāpe, kurai jābūt tādā līmenī, lai austiņām nekaitētu lietus. Skrējēji novērtēs arī gaisa plūsmas skaņas novēršanu. Svarīgākais ir austiņu dizains, kam jānovērš austiņu nejauša izkrišana no auss.

Mūsu piedāvājumā esošie mikrofoni un tīmekļa kameras nodrošinās kvalitatīvu pārraidi zvanu vai jebkuras ar mikrofonu un kameru saistītas darbības laikā.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i