Pozicionēšanas, anatomiskie, grūtnieču un barošanas spilveni | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Spilveni

  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Pozicionēšanas, anatomiskie, grūtnieču un barošanas spilveni

Kvalitatīvs un ērts spilvens būtiski ietekmē mūsu miegu. Ikviens dod priekšroku cita veida spilveniem, un tāpēc mums vajadzētu atlikt pietiekami daudz laika, lai izvēlētos pareizo spilvenu. Spilvenu kategorijā var atrast klasiskus spilvenus, kā arī ortopēdiskus, anatomiskus spilvenus, kas izgatavoti no kvalitatīvām atmiņas putām, nodrošinot pietiekamu komfortu mugurkaulam. Tie ir piemēroti gulēšanai uz muguras, sāniem un vēdera.

Ortopēdiski spilveni ceļiem

Turklāt, ir arī spilveni ceļiem, kas ir augstas kvalitātes formējami spilveni. Viens no to galvenajiem atribūtiem ir svara sadalījums parastajā veidā, miega laikā. Piemēroti arī kā grūtniecības spilveni.

Barošanas un bērnu spilveni

Visbeidzot, Jūs varat atrast spilvenus saviem mazajiem. Ļoti populāri ir arī spilveni klēpja formā, kas nodrošina mazuļa drošu stāvokli uz muguras. Turklāt, ergonomisks stabilizējošais spilvens. Ergonomiskā forma nodrošina ideāli apaļu galvas formu, tādējādi novēršot mīksto kaulu deformāciju. Lai nodrošinātu maksimālu komfortu un stabilu galvas atbalstu zīdīšanas laikā, varat izvēlēties no vairākiem zīdīšanas spilveniem. Muff ir inovatīvs ceļojumu spilvens zīdīšanai. Spilvens ir universāls - jebkurai rokai.


Ja meklējat citus piederumus kvalitatīvam miegam, ieskatieties mūsu galvenajā kategorijā, kurā atradīsiet matračus, segas un citus piederumus.Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i