Āra apgaismojums, gaismekļi mājai un terasei | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Vairāk Mazāk

Āra gaismekļi, āra apgaismojums

Kategorie venkovky
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Āra apgaismojums un gaismekļi, ne tikai māju vai terašu apgaismošanai - petrolejas lampas, āra prožektori, starmeši vai LED āra gaismekļi


Āra gaismekļi neapšaubāmi ir viena no pirmajām lietām, ko Jūsu viesi redz, ierodoties Jūsu dārzā vai terasē. Agrāk, plānojot ārējo izskatu, nebija īpaši izplatīts āra apgaismojums, mūsdienās tas ir savādāk. Klienti izmanto apgaismojumu savai āra garāžai vai ietvēm, izmanto āra gaismekļus terases un peldbaseinu apkārtnei, izmantojot LED gaismekļus. Ļoti populāri ir, galvenokārt, āra gaismekļi ar kustību sensoriem, kā arī tie gaismekļi, kas nepatērē elektrisko enerģiju - saules enerģijas gaismekļi un lampas. Jūs, galvenokārt, varat izmantot āra apgaismojumu ar sensoru pie garāžām vai pie ieejas durvīm. Ja vēlaties efektīvi izgaismot terasi, mēs iesakām āra sienas gaismekļus (vai LED āra fasādes apgaismojumu), āra durvju gaismekļus, saules enerģijas lampas vai iecienītākās dekoratīvās āra laternas, vai petrolejas lampas.


LED Āra gaismekļi


Dārza apgaismojums veicinās kopējo mājas ārpuses atdzimšanu un pacels Jūsu dārzu uz nākamo līmeni. Tā, kā daudzi gaismekļi ir aprīkoti ar LED čipiem vai LED spuldzēm, Jums nav jāuztraucas par augstām elektroenerģijas izmaksām. Šāds īpaši izstrādāts apgaismojums tiek saukts par LED āra apgaismojumu, un tam ir daudz dizainu - sākot ar klasiskiem saules enerģijas LED gaismekļiem līdz modernām āra joslām vai prožektoriem.

Ir patiešām neskaitāmas iespējas un veidi, kā iekārtot ārpusi, izmantojot āra apgaismojuma burvību. Tāpēc, Jums vajadzētu izvēlēties pareizo āra apgaismojumu savai mājai vai dārzam, lai varētu lepoties ar savu prasmīgi izgaismoto dārzu. Mūsu e-veikalā Jūs varat atrast patiešām plašu apgaismojuma klāstu - āra prožektorus, saules enerģijas gaismekļus ar sensoriem, sienas gaismekļus, piekaramus gaismekļus un daudzus citus veidus. Ja neesat pārliecināts, kādu āra terases gaismekli, balkona apgaismojumu vai ieejas apgaismojumu izvēlēties, ieskatieties mūsu konsultāciju centrā.


Āra starmeši


Lai gan varētu šķist, ka starmeši ir piemēroti tikai interjeram, šāda veida apgaismojumu var sastapt arī, piemēram, dārzā. Āra starmešiem visbiežāk ir stieņa formas dizains, kas vienā galā ir aprīkots ar smaili zemē ievietošanai, un otrā galā ir gaismeklis. Tātad, ja meklējat interesantu mājas apgaismojumu, āra starmeši var palīdzēt izgaismot, piemēram, dārza statujas vai krūmus. Tāpat kā visi citi ārējie gaismekļi, arī āra starmeši ir aizsargāti pret ūdens iekļūšanu, tāpēc Jums nav jāuztraucas par tiem pat lietainā laikā.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i