Ārējais apgaismojums | Lampupasaule
0
Iecienītās preces:
0

Jums nav iecienīto preču

Pieteikties
Izveidot kontu
Levy banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Vairāk Mazāk

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

+371 67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Ārējais apgaismojums

Katalog venkovky
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Āra Apgaismojums

 
Āra gaismekļi ir neapšaubāmi viena no pirmajām lietām, kuru jūsu viesi redz, ierodoties jūsu dārzā vai terasē. Agrāk, plānojot ārējo izskatu, nebija īpaši izplatīts āra apgaismojums, mūsdienās tas ir savādāk. Klienti apgaismo mājas ieeju, statujas dārzā vai apkārt peldbaseinam. Ļoti populāri galvenokārt āra gaismekļi ar kustību sensoriem un arī tie lukturi, kas nepatērē elektroenerģiju - saules enerģijas gaismekļi. Jūs galvenokārt varat izmantot āra apgaismojumu ar sensoru pie garāžas vai pie ieejas durvīm. Ja Tu gribi efektīvi apgaismot terasi, mēs iesakām āra sienas gaismekļus, āra durvju gaismekļus, āra lampas vai āra laternas.
 
 
LED Āra gaismekļi 
 
Dārza apgaismojums veicinās vispārēju mājas ārpuses atdzimšanu, un tas jūsu dārzu pārcels uz nākamo līmeni. Tā kā daudzi gaismekļi ir aprīkoti ar LED mikroshēmām vai LED spuldzēm, jums nav jāuztraucas par lielām elektrības izmaksām. Tiek saukts šāds speciāli izstrādāts apgaismojums LED āra apgaismojums. LED āra gaismekļi var izmantot terases āra apgaismojumam vai mājas apgaismojumam. Ir neskaitāmi veidi, kā apgaismot ārpusi. Tāpēc jums vajadzētu izvēlēties pareizo eksterjera gaismekli un lepojieties ar savu prasmīgi apgaismoto dārzu viesiem un garāmgājējiem. Mūsu e-veikalā varat atrast patiešām plašu apgaismojuma izvēli - āra sienas gaismekļus, āra piekaramus gaismekļus un daudzus citus āra apgaismojuma veidus.
 
 
Āra starmeši 
 
Lai gan varētu šķist, ka starmeši ir piemēroti tikai interjeram, jūs varat arī sastapt šāda veida apgaismojumu, piemēram, dārzā. āra starmeši visbiežāk ir stieņa formas dizaina, kura viens gals ir aprīkots ar smaili, lai to ievietotu zemē, un otrā galā ir gaismeklis. Tādā veidā āra starmeši var palīdzēt, piemēram, izgaismot dārza statuetes vai krūmus. Tā kā visi pārējie ārējie lukturi, arī āra starmeši ir aizsargāti pret ūdens iekļūšanu, tāpēc par tiem nav jāuztraucas pat lietainā laikā. 

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i