Ērti saules enerģijas plūdu gaismekļi āra telpām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Saules enerģijas prožektori

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Dārza lampas ar saules bateriju īpaši ērtam apgaismojumam

Dārza apgaismojums ar saules baterijām ir īsta ērtību un funkcionalitātes revolūcija āra telpu apgaismojumā. Jums vairs nav jāsatraucas par elektroenerģijas vadiem vai pieslēgumiem. Arī regulāra bateriju nomaiņa vai to lādēšana negaidītas izlādes gadījumā nav šķērslis Jūsu ērtībai. Prožektori ar saules baterijām ir uzstādāmi jebkur, kur to vēlaties, un pēc to uzstādīšanas vairs nebūs jārūpējas ar gaismekļa jaudas atjaunošanu, kā tas agrāk bija ar baterijām darināmiem apgaismes līdzekļiem.

Lietojiet dārza lampas ar saules bateriju dažādu āra telpu apgaismošanai. Dārzam īpaši piemērotas būs laternas ar saules baterijām. Izlieciet ar tās gar dārza taciņām un celiņiem, iezīmējot ar tām iebraucamos ceļus un baseinu malas. Solārās lampas dienas gaišajā laikā uzlādēsies no saules gaismas, un iestājoties tumsai, izgaismos apkārtni tieši tur, kura Jums nepieciešams.


Āra apgaismojums ar saules baterijām būs piemērots arī mājokļa apkārtnes un pagalma izgaismošanai. Dekorējiet ar tām terašu vai balkonu apmales un iegūsiet diennakts tumšajā laikā ne tikai apgaismojuma elementus, bet arī mājīgus noskaņu radītājus. Aprīkojiet saules lampas ar papildu sensoriem, ja vēlaties, lai tās iedegas pie kustības un deg konkrētu laika posmu.

Ja izvēlēsieties LED gaismas, saules lampas dārzam būs īpaši ekonomiskas un videi draudzīgas.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i