Gaismekļu un citu elektroierīču piederumi. | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levý banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Piederumi

  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Izplatītākie gaismekļu piederumi vienā vietā. 


Dienasgaismas gaismekļiem un cita veida gaismekļiem smagiem apstākļiem nereti nepieciešams remonts vai detaļu maiņa. Izplaītākais piederumu klāsts: Elektriskais balasts ir kompaktas elektriskās ierīces, kuras pēc ieslēgšanas baro dienasgaismas gaismekļus ar maiņstrāvu (AC). Savukārt

 transformātori ļauj aptumšot dienasgaismas gaismas, pēc ieslēgšanas dienasgaismas gaismeklis nemirgo, nedeg, gaisma ir mierīga un nemirgo, pateicoties augstfrekvences strāvai, kas baro dienasgaismas gaismekli. Transformatori arī nodrošina stabilu gaismas intensitātes darbību ar atšķirīgu tīkla elektrības svārstīgu spriegumu. Ciparu timeris spraudņu adapteru veidā sniedz papildu iespējas pārslēgšanās intervālu iestatīšanai. Taču starteri kalpo, lai apgaismojumā ieslēgtu dienasgaismas lampas, tādējādi pagarinot dienasgaismas spuldžu kalpošanas laiku, ietaupot naudu un samazinot uzturēšanas prasības.


Papildus citiem piederumiem  ir arī pieejami arī statīvs, adapteri un balasts. Parūpējies par savu gaismekļu tehnisko stāvokli!  Pie mums vari arī atrast dažāda veida lampas mājai un gaismekļus dārzam.

 

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i