Philips Hue – gudrs, funkcionāls un elegants apgaismojums | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Philips Hue - viedais apgaismojums

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Philips Hue - gudrs, funkcionāls un elegants apgaismojums


Philips Hue ir viedā apgaismojuma sērija, ko nevar nepamanīt. Vadiet apgaismojumu, izmantojot lietojumprogrammu. Gudri un vienkārši! Mūsu piedāvājumā ir Philips Hue interjera apgaismojums, kas radīs perfektu atmosfēru visā mājoklī, pateicoties regulējamai gaismas intensitātei un citām pārsteidzošām funkcijām.


Philips Hue āra lampas padarīs jūsu dārzu un āra teritoriju izskatu tieši pēc jūsu vēlmēm, jo varat izvēlēties no 16 miljoniem krāsu, Philips Hue āra apgaismojums ir izturīgāks (pret mitrumu un putekļiem) un to var savienot ar citu ierīci, izmantojot Hue ierīci. 

Philips Hue spuldzes, kuras nodrošina enerģijas taupīšanu, Philips Hue gaismas joslas, kas ir vienu metru garas (var saīsināt līdz 30 cm), tās var pagarināt - pievienot. Tās var ļoti radoši izmantot zem kāpnēm, zem virtuves skapīšiem, lai izceltu kādu interjera elementu un daudzos citos dažādos variantos. Iespējas ir neierobežotas, jo tās var saliekt un veidot atbilstoši jebkurai līdzenai vai nelīdzenai virsmai. Mūsu piedāvājumā ir Hue lampu sākumkomplekti, kur vienā iepakojumā var iegādāties 2 vai 3 lampu komplektus, kas ļauj ietaupīt izmaksas, kā arī citi Philips Hue piederumi.

Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i