Vislabākās kvalitātes matrači, matraču aizsargi un bērnu matrači | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Matrači

  • Pārdotākais

Kategorijas apraksts

Vislabākās kvalitātes matrači, matraču aizsargi un bērnu matrači

Nepareiza matrača izvēle var izraisīt muguras un locītavu sāpes, un miega traucējumus. Tāpēc, mūsu matraču kategorija piedāvā dažādus izmērus un materiālus, no kuriem izvēlēties, lai nodrošinātu pietiekamu komfortu.

Ortopēdiskie matrači


Izmantotās matrača pildvielas palīdz izvēlēties cietību. Pateicoties putu kombinācijai, matračiem ir raksturīgas izcilas anatomiskās un ortopēdiskās īpašības. Ortopēdiskie un medicīniskie gultas matrači ir izgatavoti, galvenokārt, no kvalitatīviem materiāliem, kas paredzēti prasīgiem lietotājiem. Antibakteriālā un pretērču pārklājuma apstrāde samazina kaitīgo baktēriju un ērču veidošanos.


Matraču piederumi


Papildus lētiem un tajā pašā laikā kvalitatīviem ortopēdiskajiem matračiem 90x200 cm izmērā, Jūs atradīsiet arī ortopēdiskos matraču paliktņus, kas nodrošina perfektu komfortu miega laikā, un matraču aizsargus. Aizsargs ir ideāls produkts visu veidu matraču aizsardzībai no netīrumiem vai bojājumiem. Piedāvājam matraču aizsargus 90x200 cm izmērā, kas ir piemēroti mūsu matračiem.


Bērnu matrači


Papildus matračiem pieaugušajiem piedāvājam lētākos matračus arī bērnu gultiņām. Bērnu matrači ir antibakteriāli un ar kokvilnas pārvalku veselīgam miegam. Šo bērnu matraču izmērs ir 120x60 cm.

Ja meklējat citus piederumus kvalitatīvam miegam, ieskaties miega kategorijā, kur atradīsiet spilvenus, gultas veļu un citu aprīkojumu.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i