Aptumšojamas un skārienjūtīgas galda lampas mājokļiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Aptumšojamas un skārienvadāmas galda lampas

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Galda lampas ar dažādiem gaismas režīmiem dažādām telpām un lietojumiem

Vieda galda lampa sāk kļūt par tikpat pašsaprotamu ikdienas lietu kā viedtālruņi un portatīvie datori. Arvien vairāk pircēju izvēlas ikdienas priekšmetus mājai, kuri kalpo vairākām funkcijām. Līdzīgi kā telefons mūsdienās vairs nav tikai saziņas ierīce, arī prasības pret citām ikdienas ierīcēm kļūst lielākas.

Skārienjūtīga lampa var būt lielisks interjera un mājokļa papildinājums, jo atkarībā no modeļa un ražotāja var ietvert dažāds funkcijas. Pirmkārt, skārienjūtīgais slēdzis ļauj to viegli vadīt un pārslēgt dažādos režīmos. Otrkārt, ja gaismeklī ir aptumšojama lampa, tad tā būs piemērota gan spožam darba režīmam, gan mājīgam un intīmam apgaismojumam. Treškārt, naktslampa uz nakts skapīša vai plauktiņa blakus gultai ir noskaņas radītāja un ne vienmēr tai ir jābūt ļoti spožai. Ja izvēlaties lampu ar gaismekļa intensitātes regulēšanas iespēju, viena lampa derēs gan kā nakts lampa, gan arī kā darba lampa.


Nakts lampas bērnu istabai ir pavisam cits galda lampu segments. Bērnu istabā lietām ir jābūt īpaši ērti lietojamām, piemērotām dažādiem bērnu dzīves aspektiem, kā arī drošām un vizuāli atraktīvām. Tomēr ja izvēlēsieties lampas ar regulējamu gaismas tonalitāti, spilgtumu un pat krāsu, tad tās būs lietojamas arī kā bērnu nakts lampas.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i