Kā apgaismot peldbaseinu? | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kā apgaismot peldbaseinu?

Eksterjers
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Esat ierīkojuši jaunu peldbaseinu vai jums viens jau ir? Katram peldbaseinam jābūt pienācīgi un droši apgaismotam.

Ja jūs pērkat jaunu peldbaseinu, jums ir vairāk iespēju, kā organizēt āra gaismekļus baseinā vai ap to. Bet jūs noteikti varat plānot baseina gaismekļus pat ja esat par to aizmirsis un vēlaties to izdarīt tūlīt. Baseina gaismekļi un viņu apkārtne ir ļoti svarīga. Drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Bet jums vajadzētu justies ērti, un baseina apgaismojumam vajadzētu pievienot dzirksteli.Pērkot jaunus baseina apgaismojumus, dizains ir arī svarīgs. Bet drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Saistībār to, ka šie baseina gaismekļi pastāvīgi cīnīsies ar ūdeni un citu mitrumu, jums tas ir nepieciešams padomājiet par to uzmanīgi. Tāpēc jums jākoncentrējas uz gaismām ar augstu IP aizsardzību. Ideāli ir gaismekļi ar aizsardzības pakāpi vismaz IP 65. Bet jo augstāks IP, jo labāk. Apgaismojums ar tik augstu IP aizsardzību ir piemērots baseinam un tā apkārtnei. Jums nav jāuztraucas par to, ka pie baseina jums būs īssavienojums ar gaismām vai ka jūs kaut kā apdraudēt jūsu drošību.Lieliski un piemēroti varianti ir, piemēram, dažas gaismas no LED gaismekļu sērijas vai tamlīdzīgi āra gaismekļi. Viss ir atkarīgs no jūsu gaumes un baseina veida. Pareizam izkārtojumam ir arī ļoti svarīga loma, jo ir svarīgi zināt, kur atrodaties baseinā. Tāpēc katram baseina stūrim jābūt apgaismotam. Vislabāk ir novietot gaismekļus uz malām un ievēro pietiekamu attālumu starp tām. Gaismekļiem, ideālā gadījumā, būtu jābūt ap visu baseinu. Ja jums ir lielāks baseins, kur jums jāizmanto kāpnes, tad, lai droši ieietu, arī pie kāpnēm ir jānovieto gaisma. Tomēr nav ieteicams patstāvīgi veikt to faktisko instalēšanu. Šis darbs ir patiešām jāatstāj eksperta ziņā, lai viss atbilstu drošības standartiem, lai jūs un jūsu ģimene vai draugi būtu drošībā.


Baseina apkārtne un tā pieejas ceļš

Baseina gaismekļi noteikti ir ļoti svarīgi. Tomēr vispirms jums jātiek pie baseina, un tas ir iemesls, lai apgaismotu tā apkārtni un visu taciņu, kas jūs aizved līdz tam. Apkārtni var apgaismot ar saules enerģijas gaismekļiem.

Iebraucamā ceļa gaismekļi ir piemēroti piekļuves taciņai. Runājot par visas teritorijas dizainu, ir labi dažus izvietot dārza lampas ap baseinu. Mēģiniet novietot tos pietiekamā attālumā no baseina. Viņiem nevajadzētu būt pārāk tālu, lai viņi izpildītu savu galveno mērķi apgaismot baseina zonu.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Objednávky / reklamace, Překladači

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i