Kā apgaismot peldbaseinu? | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kā apgaismot peldbaseinu?

Eksterjers
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Vai esat nolēmis iegādāties jaunu peldbaseinu, vai arī jums tāds jau ir? Katram peldbaseinam jābūt atbilstoši un droši apgaismotam.

Ja pērkat jaunu peldbaseinu, jums ir vairāk iespēju, kā izvietot āra lampas baseinā vai ap to. Taču jūs noteikti varat plānot baseina apgaismojumu arī tad, ja esat par to aizmirsis un vēlaties to darīt tagad. Baseina apgaismojumam un tā apkārtnei ir ļoti liela nozīme. Drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Taču jums ir jājūtas ērti, un baseina apgaismojumam ir jāpievieno dzirksts. Pērkot jaunu baseina apgaismojumu, svarīgs ir arī dizains. Taču drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Tā kā šīs baseina lampas pastāvīgi saskarsies ar ūdeni un cita veida mitrumu, par to ir rūpīgi jādomā. Tāpēc jums jāpievērš uzmanība lampām ar augstu IP aizsardzību. Vislabāk piemērotas ir lampas ar vismaz 65 IP. Bet jo augstāks IP, jo labāk. Apgaismojums ar šādu augstu IP aizsardzību ir piemērots baseinam un tā apkārtnei. Jums nav jāuztraucas par to, ka ar apgaismojumu pie baseina notiks īssavienojums vai ka kaut kādā veidā tiks apdraudēta jūsu drošība.Lieliski un piemēroti varianti ir, piemēram, dažas gaismas no LED gaismekļu sērijas vai tamlīdzīgi āra gaismekļi. Viss ir atkarīgs no jūsu gaumes un baseina veida. Pareizam izkārtojumam ir arī ļoti svarīga loma, jo ir svarīgi zināt, kur atrodaties baseinā. Tāpēc katram baseina stūrim jābūt apgaismotam. Vislabāk ir novietot gaismekļus uz malām un ievēro pietiekamu attālumu starp tām. Gaismekļiem, ideālā gadījumā, būtu jābūt ap visu baseinu. Ja jums ir lielāks baseins, kur jums jāizmanto kāpnes, tad, lai droši ieietu, arī pie kāpnēm ir jānovieto gaisma. Tomēr nav ieteicams patstāvīgi veikt to faktisko instalēšanu. Šis darbs ir patiešām jāatstāj eksperta ziņā, lai viss atbilstu drošības standartiem, lai jūs un jūsu ģimene vai draugi būtu drošībā.

Lieliski un piemēroti varianti ir, piemēram, dažas LED apgaismojuma sērijas lampas vai līdzīgas āra lampas. Viss ir atkarīgs no jūsu gaumes un baseina tipa. Ļoti liela nozīme ir arī pareizam izvietojumam, jo ir svarīgi zināt, kur baseinā atrodas apgaismojums. Tāpēc ir jāapgaismo katrs baseina stūris. Vislabāk ir izvietot lampas sānos un ievērot pietiekamu attālumu starp tām. Ideālā gadījumā lampām jābūt izvietotām ap visu baseinu. Ja jums ir lielāks baseins, kurā ir jāizmanto kāpnes, tad drošai iekļūšanai ir jānovieto gaisma arī pie kāpnēm. Tomēr nav ieteicams pašiem veikt to uzstādīšanu. Šo darbu patiešām ir nepieciešams uzticēt speciālistam, lai viss atbilstu drošības standartiem un jūs un jūsu ģimene vai draugi būtu drošībā.


Baseina apkārtne un piekļuve pie tā

Baseina apgaismojums noteikti ir ļoti svarīgs. Tomēr vispirms ir jānokļūst līdz baseinam, un tas ir iemesls, lai apgaismotu tā apkārtni un visu ceļu, kas ved uz to. Apkārtni var apgaismot ar saules enerģijas lampām.

Piebraucamā ceļa apgaismojums ir piemērots piebraucamajam ceļam. Attiecībā uz visas teritorijas dizainu ap baseinu ir labi izvietot dažas dārza lampas. Mēģiniet tās novietot pietiekamā attālumā no baseina. Tām nevajadzētu atrasties pārāk tālu, lai tās pildītu savu galveno mērķi - apgaismotu baseina teritoriju.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i