Dekoratīva apgaismojuma un spīduma dekorācija mājokļiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Dekoratīvs apgaismojums un mirdzošas dekorācijas

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Gaisa mitrinātāji un mazie dekoratīvie apgaismes objekti

Jaunākās tehnoloģijas, dizaineru radošās idejas un plašais patēriņš ir radījis pārsteidzošo lielu un dažādu spektru ar mājokļi izmantojamiem objektiem, kuri līdztekus savai tiešajai funkcijai pilda arī apgaismes līdzekļa lomu. Būsiet pārsteigti uzzinot, cik šobrīd plašā izvēlē ir pieejami gaisa mitrinātāji un attīrītāji, kuri papildus var tikt lietoti kā neparasti un dekoratīvi gaismas objekti.

Gaisa mitrinātājs būs noderīgs ziemas laikā telpās, kurām ir centrālā apkure. Lai nodrošinātu pietiekamu telpas mitrumu, gaisa mitrinātājs ūdeni pārvērtīs smalkā miglā un uzlabos gaisa kvalitāti visā mājoklī. Iestrādātie LED risinājumi dos iespēju šos praktiskos priekšmetus izmantot kā skaistas gaismas dekorācijas. Iestrādātie RGB slēdži piešķirs papildu funkcionalitāti un ļaus mainīt LED gaismas krāsas.


Pieejami dažādi dekoratīvi gaismu risinājumi kā uzraksti, dažādu formu objekti, virtenes. Daļa šo gaismekļu var tikt izmantoti āra telpā, piemēram, dārza lapenē. Šādas dekoratīvas lampas kļūst īpaši ērti lietojamas, ja tām ir saules jeb solārie paneļi.

Nevajag aizmirst par piemiņas dienām, jo arī kapu sveces tiek izgatavotas ar tehnoloģiskiem jauninājumiem. Kapu svecītes ar LED risinājumiem būs īpaši ērtas āra lietošanai, jo slikti un vējaini laikapstākļi vairs nebūs šķērslis aizgājēju piemiņai.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i