Modernas koka grīdas lampas dabisku materiālu interjeriem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Grīdas lampas no koka un rotanga

Vendor 1
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Grīdas lampas aktuālajās dabisko materiālu un moderno tehnoloģiju kombinācijās

Grīdas stāvlampas ir ierasts mājīga mājokļa papildinājums visa veida interjeros. Stāvlampas atradīsim gan klasiskos, gan minimālos, industriālos un eklektiskos interjeros. Tikpat populāras tās ir dažāda rakstura mājokļos gan laukos, gan pilsētās.

Stāvlampu redzam atpūtas mājā un vasarnīcā, kurā svarīga ir nomierinoša, relaksējoša noskaņa. Šādā gadījumā stāvlampa papildinās ērtu dīvānu un mīkstu atpūtas krēslu. Arī modernā, jaunāko tehnoloģiju un viedo risinājumu mājoklī atrodama moderna un stilīga grīdas lampa. Šādā gadījumā tā var būt pieslēgta viedajiem risinājumiem, piemēram, viedajam kontrolierim, un var tikt regulēta ar aplikāciju un viedtālruņa palīdzību.

Arvien lielāku popularitāti sāk iemantot dekjan lampas. Tās ir ne tikai dekoratīvi, bet arī oriģināli gaismas objekti, kuri rada neatkārtojamu atmosfēru un noskaņu. Mūsdienās nav nekas neparasts kombinēt dažādu stila interjera priekšmetus un iegūt neatkārtojamu telpas koptēlu. Tādēļ Dekjan stāvlampas iederēsies visa veida interjeros. 


Tikpat populāras kļuvušas rotanga lampas. Šie filigrānie, pinuma tehnikā radītie gaismas objekti vienlīdz labi izskatīsies gan brīvdienu mājā lauku klusumā, gan modernā lielpilsētas loft stila dzīvoklī un pat darba telpā un birojā. Rotanga lampas saistīs visus, kuriem tuvi dabiskie materiāli. Tās iederēsies gan klasiskā mājokļa interjerā, gan modernā, stiklotā verandā starp zaļiem augiem un saules stariem.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i