Funkcionāli un dekoratīvi koka griestu gaismekļi | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Koka griestu lampas

Vendor 8
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Koka lampas mūsdienīgam interjeram

Mūsdienās koks ienāk ne tikai mēbeļu dizainā, bet arī apgaismes ķermeņu ražošanā. Koka gaismekļus var veiksmīgi kombinēt ar energoefektīvām LED spuldzēm.

Ja vēlaties telpā ienest skandināvu dizaina akcentus, veiksmīgs risinājums ir izvēlēties no koku veidotas vai ar koku apdarinātas koka griestu lampas, sienas lampas vai citus gaismas ķermeņus. Varat izvēlēties klasiskas griestu lampas, kuras ne tikai koka kā materiāla izmantojumā, bet arī savā dizainā ir lakoniskas un pārstāv skandināvu dizaina pamatprincipus.

Koka lampas īpaši labi izcelsies, ja Jūsu interjerā jau ir mēbeles ar koka detaļām, piemēram, dīvāni ar koka kājām, roku balstiem, vai arī koka galdi, krēsli. Šādā gadījumā pievērsiet pastiprinātu uzmanību koka krāsai, šķirnei un tekstūrai. Griestu apgaismojuma dizains iegūs papildus estētiskās kvalitātes, ja būsiet saskaņojuši koka detaļu nianses. Detaļām mēdz būt noteicošā loma kopiespaida radīšanā. Tādēļ veiksmīgi piemeklētas koka lustras interjerā ar citām koka mēbelēm vai to detaļām var radīt izsmalcinātu noskaņu.


Lētas griestu lampas ne vienmēr nozīmē sliktu kvalitāti vai nepietiekamu estētiku. Lētas lustras kombinējot ar dārgākiem interjera priekšmetiem vai mēbelēm var radīt krāšņu un bagātīgu iespaidu. Līdzīgi dizaina lampas varat kombinēt ar vienkāršākām mēbelēm, panākot bagātīgu kopiespaidu.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i