Koka sienas gaismekļi iederas visu stilu telpās | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Koka sienas lampas

Vendor 2
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Sienas lampas modernā dizainā ērtam mājoklim

Koka dizains ir noturīgs pamatprincips Skandināvu dizaina mēbelēs daudzu gadu desmitu garumā. Koks kā dabisks materiāls rada siltu, mājīgu noskaņu. Koka interjers ne vienmēr nozīmē koka kā materiāla izmantošanu pilnīgi visu mēbeļu vai interjera elementu tapšanā. Koks var būt izmantots atsevišķās detaļās, pārējās, atstājot citos materiālos kā metāls vai stikls. Šādā veidā koks kļūst par daļu no moderna interjera, to nenomācot un sabalsojoties ar citiem dabiskiem materiāliem.

Sienas lampas no koka var papildināt jebkura Skandināvu stila interjeru, īpaši, ja tās ir saskaņotas ar griestu apgaismes līdzekļiem. Moderns jauninājums ir eko lampas apvienojums ar koku. Šajā gadījumā koks kā dabisks materiāls sasaucas ar elektroenerģiju maz patērējošajiem LED apgaismes līdzekļiem. Rezultātā lietotājs iegūts modernas ekolight lampas, kuras iederas teju ikvienā interjerā – gan modernā, gan vintage. Daudzu gadu garumā pārbaudīta un nerimstoši populāra ir zaļā lampa. Tā patiks klasisku vērtību un klasiskā stila interjera cienītājiem. Koka gaismekļus var iekļaut arī bērnu istabās.


Mūsdienu pieeja radīt ērtas mēbeles piedāvā apvienot dažādas mēbeles, piemēram, sienas lampa ar plauktu var pildīt vairākas funkcijas – gan dot gaismu, gan vietu priekšmetu kā grāmatu, sīku nieciņu un piemiņas lietiņu, ziedu izvietošanai.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i