Koka starmeši dažādiem pielietojumiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Koka starmeši

Vendor 9
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Antīkas lampas kā starmeši

Vintage lampas ir kļuvušas par vienu no šībrīža telpu iekārtojumu un interjeru modernajiem risinājumiem. Koks ir dabīgs materiāls, rada lauku māju mierīgā ritma sajūtu, kā arī lieliski sasaucas un piestāv dažādiem moderniem risinājumiem. Tādēļ nav brīnums, ka LED koka savienojums ir kļuvis par modes hitu.

Koka dizaina lampas iederēsies mājīga rakstura pilsētas dzīvokļos, kur vēlaties ienest atgādinājumu par laukos pavadītām brīvdienām. Tās būs piemērotas arī kā lampas vasarnīcai, uz kuru dodamies atpūsties un atveldzēties pēc lielpilsētas skrējiena. Ja esat ofisa darbinieks un vēlaties atsvaidzināt darba vietu ar jaunu, vasaras laisko atpūtu atgādinošu elementu, varat izvēlēties biznesa lampas ar koka apdari. Tieši neparasti kontrasti var dod negaidītus rezultātus. Antīkas lampas var veiksmīgi iederēsies arī modernu interjeros, īpaši ja tās ir papildinātas LED gaismekļiem


Iesakām starmešus kombinēt ar citiem apgaismes ķermeņiem, kā lustrām vai dienasgaismas spuldzēm. Ne vienmēr visam interjerā ir jābūt vienotā stilā. Eksperimentējiet un nebaidieties būt radoši savās izvēlēs un kombinācijās. Ja uzdrošināsieties ļaut vaļu savai fantāzijai, tad jūs radīsiet tikai sev raksturīgu interjeru, kuram nebūs līdzīga nekur citur. Koka lampas tādā gadījumā būs nelieli elementi neatkārtojamā telpas noformējumā.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i