Sienas lampas un iespraužamas nakts lampas | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Lampas un iespraužamas nakts lampas

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Lampas un iespraužamas nakts lampas


 
Šo plašo iespraužamo lampu klāstu varat atrast tikai mūsu e-veikalā. Šo lampu galvenā priekšrocība ir tā, ka tās iedegas uzreiz, kad ir vajadzīgas. Iespraužamas sienas lampas lieliski kalpo kā nakts apgaismojums. Mūsu piedāvājumā var atrast arī iespraužamus LED sienas gaismekļus, kas ir gaismekļi, kurus varat piekārt pie sienas vai novietot virs gultas kā lasīšanas lampu, vai virs indukcijas plīts, ja ēdiena gatavošanai nepieciešams vairāk gaismas. Viena no lielākajām šo iespraužamo LED gaismekļu priekšrocībām ir liels spilgtums un zems enerģijas patēriņš.

Šos gaismekļus ir viegli uzstādīt, un tos var urbt sienā, bieži vien šie gaismekļi ir aprīkoti arī ar klipsi, kas ļauj ātri piestiprināt gaismekli pie plaukta virs rakstāmgalda. Tāpat arī nakts iespraužamās lampas jau ir aprīkotas ar spraudni bez vada, kas ļauj tās tieši iespraust kontaktligzdā.
 
 

Bērnu naktslampiņas un iespraužamās lampas 

 
Par bērnu nakts apgaismojumu var parūpēties ar iespraužamu lampu. Pat mazi skolēni var izmantot slēdzi uz vada, tāpēc bērnu iespraužama lampa var lieliski kalpot, lasot komiksu vai izglītojošu dzīvnieku enciklopēdiju. Nakts lampas neapžilbina, tās nedaudz apgaismo telpu. Tādā veidā bērns neapmaldīsies, naktī ejot uz tualeti, un nebaidīsies no bubulīša zem gultas. Ļoti populāri ir arī iespraužami nakts gaismekļi ar kustības sensoru. Tie iedegas tikai tad, kad tie uztver kustību.
 
 
Iespraužamo lampu priekšrocība ir tāda, ka lampa aug kopā ar bērnu. Ja bērns izaug no mazuļu motīviem, varat nomainīt iespraužamo lampu pret lampu mazajām princesēm vai rozā krāsas entuziastiem. Galvenokārt, lampai nav nepieciešama elektroinstalācija vai sienas uzstādīšana, taču Jūs varat viegli izņemt lampu no kontaktligzdas un tās vietā iespraust citu.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties iespraužamu lampu savam bērnam vai sev, noteikti izvēlieties pareizo spuldzi ar pareizo spuldzes vāciņu. Parasti mazām lampām ir vajadzīgas spuldzes ar pamatni E14, taču tas tiešām ir atkarīgs no spuldzes ligzdas veida lampā.
 
 
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i