Lampas un iespraužamas nakts lampas | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levý banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Lampas un iespraužamas nakts lampas

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Lampas un nakts kontaktligzdas gaismekļi
 
Jūs varat atrast tik plašu kontaktligzdu lampu klāstu tikai mūsu e-veikalā. Šo lampu galvenā priekšrocība ir tā, ka tās iedegas uzreiz, kad jums tas nepieciešams. Kontaktligzdu lampas lieliski kalpo kā nakts apgaismojums. Mūsu e-veikalā varat atrast arī sienas kontaktligzdas LED lampas, kas ir tie gaismekļi, kurus varat pakārt pie sienas vai novietot virs gultas kā lasīšanas lampu vai virs indukcijas plīts, ja ēdiena gatavošanai nepieciešams vairāk gaismas. Viena no šo lukturu lielākajām priekšrocībām ir ātra uzstādīšana. Šīs gaismas var piestiprināt pie sienas un diezgan bieži kontaktligzdas gaismekļi ir ar fiksatoru, kas ļauj ātri piestiprināt gaismekli pie plaukta virs rakstāmgalda. Līdzīgi, nakts kontaktligzdas lampas jau ir aprīkotas ar kontaktdakšu bez kabeļa, kas ļauj tās tieši pieslēgt kontaktligzdai.
 
 
 
Bērnu nakts lampas un kontaktligzdas gaismekļi 
 
Par bērnu nakts apgaismojumu parasti rūpējas lampa ar spraudni. Pat mazi skolēni ļoti labi var izmantot vada slēdzi, tāpēc bērnu kontaktligzdas lampa var ļoti labi kalpot, lasot komiksu vai mācību dzīvnieku enciklopēdiju. Nakts lampas, piemēram, nakts gaismekļi neapžilbina, tie nedaudz apgaismo telpu. Tādā veidā bērns nepazudīs, naktī ejot uz tualeti, un nebaidīsies no bubuļa zem gultas.
 
 
Spraudņu gaismekļu priekšrocība ir tā, ka lampa aug kopā ar bērnu. Ja bērns izaug no mazuļa motīviem, varat aizstāt kontaktligzdas gaismekli ar lampiņu mazām princesēm vai rozā krāsas entuziastam. Galvenokārt lukturim nav nepieciešama nekāda elektriskā instalācija vai pie sienas stiprināšana, taču jūs varat viegli noņemt lampu no kontaktligzdas un tā vietā pieslēgt citu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties kontaktligzdas lampu savam bērnam vai sev, pārliecinieties arī, vai esat izvēlējies pareizo spuldzi ar pareizo spuldzes cokoli. Parasti mazām lampām ir nepieciešams spuldzes ar cokoli E14, bet tas patiešām ir atkarīgs no spuldzes kontaktligzdas veida.
 
 

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i