LED sienas gaismekļi kāpņutelpām un koridoriem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

LED sienas gaismekļi

Vendor 9
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

LED lampas ērtai palīgtelpu apgaismošanai 

Arvien vairāk lietotāju mājokļu apgaismojumam izvēlas LED lampas. LED gaismekļi ir īpaši funkcionāli un ērti izmantošanai koplietošanas telpās kā kāpņutelpas un koridori. LED apgaismojums nodrošina minimālu elektroenerģijas patēriņu, tai pašā laikā nezaudējot gaismas daudzumu. Koplietošanas telpās gaismekļiem jābūt īpaši funkcionāliem. Tiem ir jābūt ērti lietojamiem, viegli uzstādāmiem, ar zemu enerģijas patēriņu. LED gaismas pilda visas šīs funkcijas. Papildus ērtumu LED lampai var nodrošināt ar tādiem elementiem kā sensori un detektori. Ja āra lampa ir aprīkota ar kustību detektoru, tā lieki netērēs elektroenerģiju, bet ieslēgsies pēc nepieciešamības. 

Ja atgriežaties mājās pēc tumsas iestāšanās, ārējais apgaismojums ar kustību detektoru būs lielisks ārtelpas vai iekštelpas apgaismojuma risinājums. Kustību detektors būs arī labs palīgs drošības uzturēšanā, jo, reaģējot uz kustību un ieslēdzot, apgaismojumu atturēs nelūgtu viesu apmeklējumus. Krēslas sensors var būt labs nakts lampas papildinājums vietās, kuras vēlaties apgaismot diennakts tumšajā laikā. Sensors nodrošinās, ka LED lampa ieslēdzas, piemērojoties gadalaikiem un laikapstākļiem. Jums vairs nebūs jāsatraucas par gadalaiku ietekmēto mainīgo diennakts gaišo stundu ritmu, jo gaismeklis ieslēgsies tad, kad tas ir vajadzīgs. 

Mūsdienās LED gaismeklis nav tikai gaismas avots, bet arī interjera elements. Lielākoties LED gaismekļi tiek veidoti modernā stilistikā ar lakoniskām formām un iekļaujas jebkurā koplietošanas telpu interjerā.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i