Klienti var atgriezt preces 60 dienu laikā pēc pirkuma | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Klienti var atgriezt preces 60 dienu laikā pēc pirkuma

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Vai vēlaties iegādāties jaunu gaismekli, taču baidāties, ka gaismeklis jums nederēs? Neuztraucies. Tagad jūs varat atgriezt preces 60 dienu laikā pēc to saņemšanas.

Vairs nav jāuztraucas pasūtot preces 

Vai jūs sēžat mājās, pārlūkojat mūsu tiešsaistes veikalu un apsverat iespēju iegādāties jaunu gaismekli? Varbūt jūs mēbelējat jaunu māju vai dzīvokli, vai arī ir pienācis laiks pārmaiņām, un vecais apgaismojums būtu jāaizstāj ar jaunu. Varbūt kādam jūsu tuvam draugam ir dzimšanas diena vai arī jūs gatavojaties iegādāties dāvanu mūsu tiešsaistes veikalā citam gadījumam. Tomēr jūs joprojām sev jautājat un uztraucaties, kā būtu, ja neizvēlētos pareizo dāvanu vai kā būtu, ja galu galā gaismeklis jums neder? Šim jautājumam mums tagad ir vienkāršs risinājums
 
Jūs varat droši pasūtīt gaismekļus un citas mūsu preces. Ja neievadāt ID (identifikācijas numuru) vai PVN ID jūsu pasūtījumā, kas nozīmē, ka jūs pērkat privātiem mērķiem preces var atgriezt 60 dienu laikā. Pat nenorādot iemeslu. Jūs varat izlasīt visu detalizēto informāciju par preču atgriešanu mūsu mājaslapā. Būtībā jūs izdrukājat atgriešanas veidlapu, kuru varat atrast šeit. Jūs aizpildāt veidlapu un nosūtiet to kopā ar precēm uz mūsu adresi. Tomēr ir svarīgi nosūtīt atgriešanas veidlapu ar precēm bez pēcapmaksas. Veidlapā norādiet savu bankas konta numuru, kur vēlaties, lai mēs jums nosūtītu naudu. Tiklīdz mēs saņemsim preces no jums, mēs jums nosūtīsim naudu atpakaļ uz jūsu bankas kontu.
 
Jūtieties brīvi lasīt visus nosacījumus un instrukcijas lai veiksmīgi atgriezt preces uz precīzu adresi. Viss ir viegli, tāpēc jums nav jābaidās no sarežģītiem uzdevumiem.
 
null 

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i