Mēs esam Nr.1 interneta gaismekļu veikals | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Mēs esam Nr.1 interneta gaismekļu veikals

Par uzņēmumu

Andris

Uzņēmums Donoci s.r.o. ir bijis apgaismojuma tehnoloģiju tirgū 26 gadus. Tā ir uzticamības un augsta profesionalitātes garantija. Uzņēmums nodarbojas ar gaismekļu un apgaismojuma importu, vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Mūsu tiešsaistes veikali ir pieejami arī ārpus Čehijas Republikas - Slovākijā, Vācijā, Austrijā, Ungārijā, Polijā, Rumānijā, Francijā, Spānijā, Slovēnijā, Apvienotajā Karalistē, Horvātijā un Itālijā. Uzņēmums pieder pie lielākajiem apgaismojuma tiešsaistes mazumtirgotājiem Centrāleiropā.

Jūsu gandarījums mums ir pirmajā vietā.

Mēs apzināmies, ka mūsu biznesa panākumi ir atkarīgi no klientu uzticēšanās un apmierinātības. Mūsu uzņēmums uzsver profesionalitāti un pretīmnākšanu klientiem. Mūsu galvenais mērķis ir klientu ilgtermiņa apmierinātība, nevis tūlītēja peļņa.

Apgaismojums katrai telpai

Interneta veikala www.lampupasaule.lv produktu klāstā varat atrast visu veidu gaismekļus un apgaismojumu gan āram, gan iekštelpām. Lai būtu īpaši, mēs piedāvājam šādu ražotāju produktus: BRILUM, DALEN, EGLO, ESEO, FARO BARCELONA, GLOBO, GREENLUX, HADEX, IDEAL LUX, JUPITER, KEMAR, LEDKO, LIRIO, LUCIDE, LUXERA, MASSIVE, NARVA, PANLUX, PAULMANN, PHILIPS, PREZENT, RABALUX, SKOFF, STEINEL, TOPLIGHT A WOFI. Papildus lielam gaismekļu klāstam, uzņēmums piedāvā arī elektriskos piederumus un gaismas avotus. Populārākās un labākās gaismas, kuras mēs vienmēr piedāvājam par pazeminātām cenām, par kurām mēs arī piedāvājam cenu garantiju.

Interneta veikals www.lampupasaule.lv piedāvā:

  • Ļoti labi apgādātas noliktavu telpas, kas ļauj mums ātri piegādāt preces. Pašlaik ir aptuveni 1 800 000 apgaismojuma izstrādājumu, kas ir gatavi tūlītējai nosūtīšanai.
  • Ātra klientu apkalpošana un profesionāla darbinieku komanda, kas ir gatava konsultēt un palīdzēt jums izvēlēties gaismekli.
  • Bezmaksas piegāde par katru pasūtījumu virs 100 €.
  • Mūsu jaunatvērtais palīdzības dienests, kura mērķis ir palīdzēt jums pēc iespējas vienkāršāk izvēlēties jums piemērotu apgaismojumu. Un, protams, jūs varat lūgt padomu kādam no mūsu darbiniekiem, ar kuru jūs varat sazināties, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu, kas atrodas zem palīdzības dienesta un zem katra atsevišķa produkta cilnē “Jautājums par produktu”.
 
Interneta veikals lampupasaule.lv garantē viszemākās cenas. Tomēr, ja gadās, ka Latvijas tirgū jūs atradīsiet kādu lētāku, jūs saņemsiet no mums īpašu gaismekli par tādu pašu cenu. Viss, kas jums jādara, ir pasūtījuma komentāru sadaļā pievienot saiti uz konkurējošo piedāvājumu, un jūs saņemsiet identisku produktu par tādu pašu cenu.

Interneta veikala www.lampupasaule.lv komanda ir pilnībā gatava būt par labāko kvalitatīva apgaismojuma piegādātāju.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i