Kā veikt pasūtījumu | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kā veikt pasūtījumu

Par pirkumu

Andris

Laipni lūdzam tiešsaistes gaismekļu veikalā lampupasaule.lv Mūsu e-veikalam ir senas tradīcijas, un mēs esam priecīgi, ka apmeklējāt mūsu vietni. Teksta turpinājumā mēs jums paskaidrosim, kā veikt pasūtījumu un kā viegli iegādāties preces.

Lai atvieglotu iepirkšanos jums, mēs esam sadalījuši visas preces labi sakārtotās kategorijās. Vai jūs meklējat iekštelpu apgaismojumu? Āra apgaismojumu? Vai vēlaties iegādāties par tiešām izdevīgām cenām? Vai arī jūs iepērkaties, lai apgaismotu savu viesistabu? Viss ir viegli un ātri atrodams..
 
Viss, kas jums jādara, ir vienkārši - izvēlēties gaismekli, kas jums patīk, un pievienojiet preci iepirkumu grozam. Ja vēlaties turpināt izvēlēties, varat atgriezties iepirkties, vienkārši noklikšķinot uz pogas. Tādā veidā jūs varat saņemt, piemēram, bezmaksas piegādi vai dāvanu ar savu pasūtījumu. Jūs varat atgriezties savā iepirkumu grozā, noklikšķinot uz iepirkumu groza ikonas vietnes augšējā labajā stūrī vai izvēloties citu apgaismojumu.
 
Tātad tagad jūs atkal atrodaties iepirkumu grozā. Šeit jūs varat rediģēt pasūtījumu - jūs varat mainīt daudzumu vai izņemt gaismekli no groza. Vai tieši otrādi, vai jūs kaut ko aizmirsāt, iepērkoties? Neuztraucieties, jebkurā laikā varat atgriezties iepirkties e- veikalā.

Vai jums ir atlaižu kupons un vēlaties to izmantot? Iepirkumu groza tīmekļa lapas pirmajā cilnē ir lodziņš, kurā pievienot atlaižu kuponu. Tad jūs varat turpināt pasūtījumu.
 
Nākamajā solī jūs izvēlaties vēlamo piegādes veidu. Jūs varat izmantot Kurjerpasta pakalpojumus.

Nākamajā solī aizpildiet norēķinu datus - e-pastu, vārdu, adresi un tālruņa numuru. Ja jūs iepērkaties kā uzņēmums, pietiek tikai aizpildīt uzņēmuma informāciju. Vai vēlaties, lai preces tiktu piegādātas uz citu adresi nekā jūsu norēķinu adrese? Vienkārši aizpildiet korespondences adresi.

Ja vēlaties ietaupīt laiku turpmākās iepirkšanās laikā un nevēlaties atkārtoti ievadīt informāciju, droši reģistrējaties. Jums vienkārši jāizvēlas parole, kuru vēlaties izmantot, pierakstoties, un mēs aizpildīsim visu pārējo informāciju no pasūtījuma. Un kāpēc jums vajadzētu reģistrēties mūsu e-veikalā? Jūs varēsiet apskatīt visus savus pasūtījumus, kas atvieglo izvēli no iepriekš iegādātiem produktiem.

Ekrāna labajā pusē atrodas pasūtījuma kopsavilkums, kurā variet pārskatīt visu pirkumu. Ja viss ir kārtībā, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Sūtīt. Parādīsies logs ar pasūtījuma numuru un pārskatu. Un tas arī viss. Tagad jūs varat atstāt to mūsu ziņā un jūs varat gaidīt jauno gaismekli.
 
Mēs ceram, ka mūsu īsais ceļvedis padarīs jums iepirkšanos pēc iespējas vienkāršāku mūsu tiešsaistes veikalā, un mēs ceram uz jūsu pasūtījumiem.

Jūsu Lampupasaule.lv
 

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i