Statīvi kamerām, videokamerām un viedtālruņiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Statīvi

  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Statīvi kamerām, videokamerām un viedtālruņiem


Statīvs ir viens no visbiežāk izmantotajiem kameru piederumiem. Kameras statīvs tiek izmantots, lai to novietotu noteiktā pozīcijā, tādējādi novēršot fotoattēlu izplūšanu ierīces kratīšanas dēļ. Statīvs ir piemērots, piemēram, fotografējot ainavu vai arhitektūru vai filmējot video vlogu ar Jūsu brīvdienām vai citiem pasākumiem.


Pirms statīva izvēles vienmēr ir svarīgi padomāt, ko un kā to izmantosiet. Tas, galvenokārt, ir atkarīgs no statīva materiāla un konstrukcijas. Visbiežāk tiek izmantoti alumīnija statīvi, titāna statīvi un varam sastapt arī koka statīvus. Fotoaparātu statīva dizaina ziņā ir monopodi, statīvi vai mazi, galda statīvi.

Monopodi ir vienas kājas statīvi, kas slāpē īpaši vertikālās vibrācijas un notur kameru vienā augstuma līmenī. Tomēr, tos joprojām var noliekt uz sāniem.

Tripodi ir statīvi, kuriem ir trīs atbalsta kājas. Tie ļauj fotografējot izmantot lielus aizvara ātrumus, ko īpaši novērtēsiet, fotografējot naktī.


Teleskopiskais statīvs ļauj regulēt augstumu pēc vajadzības, savukārt maksimālais vai minimālais statīva augstums ietekmē gan parastās, gan makro fotografēšanas komfortu. Statīvu nevar izmantot bez statīva galvas.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i