Jaudīgi svina akumulatori jūsu ierīcēm | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Svina skābes akumulatori

Vendor 8
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Akumulatori 12V ikdienas mājsaimniecības lietu jaudai

Ļoti plašu izmantojuma spektru mājsaimniecības precēs un ikdienas norisēs sasnieguši svina akumulatori. Starp pārējām baterijām tie izceļas ar to, ka ir īpaši uzticami akumulatori. Skābes akumulatori ne tikai ir ar daudz lielāku jaudu kā parastā baterijās, bet arī ir atkārtoti uzlādējami.

Akumulatori 100aH daudz tiek izmantoti automašīnu motoros. Pirms akumulatoru iegādes iepazīstieties ar tās ierīces tehnisko specifiku, kurai akumulators tiks lietots. Visu elektronisko ierīču izgatavotāji parasti norāda, kādas baterijas vai akumulatori viņu ierīču darbināšanai būs vajadzīgi. Šāda informācija parasti tiek norādīta uz preču iepakojumiem vai to tehniskās specifikācijas aprakstos. Varat aplūkot ierīces esošās baterijas un iegādāties jaunas pēc iepriekšējā parauga.


Ja nezināt, vai vēlaties pirkt akumulatoru, izvērtējiet to plašās pielietojuma iespējas un pārdomājiet, kur jūs to varētu izmantot savā ikdienas darbu ritmā. Svina skābes akumulatori var tikt izmantoti automašīnām, kā rezerves enerģijas avoti, tai skaitā saules enerģijas sistēmām.


Cena akumulatora pirkšanas gadījumā būs atkarīga gan no ražotāja, gan no tā jaudām, uzlādes ātruma, kā arī no darbības ilgumu. Mūsu veikalā regulāri tiek organizētas atlaides un preces mēdz būt pieejamas par īpaši izdevīgām cenām. Akciju laikā akumulatora cena var būt ievērojami mazāka, kā parasti. Tādēļ sekojiet līdzi mūsu veikala atlaižu politikai.Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i