Vadi un piederumi, lai jūs pats varat izveidot savu lampu | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Vadi un piederumi

Vendor 8
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Lampu remonts un izgatavošana ir vienkāršāka nekā jums liekas

Ar vien vairāk cilvēku vēlas saudzēt dabu un nepirkt jaunas lietas tikko kāda no vecajām salūst. Tas pats ir ar lampām. Visbiežāk salūst lustru kupoli vai rokturi, un ir labi, ja var nomainīt tikai šo detaļu nevis iegādāties jaunu lampu. Lustru remonts mēdz būt nepieciešams gadījumos, kad vads no griestiem ir pārtrūcis vai bijis sliktas kvalitātes. Šajā gadījumā iegādājoties atsevišķu lampu vadu jūs pats varat sataisīt savu lustru. 

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pārvācas uz laukiem un atjauno īpašumus, DIY lampas ir lielisks veids kā to izdarīt kvalitatīvi un iekļaujoties budžetā. Jums ir nepieciešami eleganti lampu vadi, kuros tikai jāieskrūvē interesantas spuldzes un jums ir gatavs risinājums, kas būs ne tikai unikāls bet arī budžetam draudzīgs.


Mūsu veikals piedāvā visdažādākos lampu vadus un spuldzes, lai lampu remonts, kā arī lampu izveidošana pēc jūsu gaumes un iztēlotās gaismu sistēmas būtu pieejamas vienā vietā, ērti un pārskatāmi. It sevišķi mēs lepojamies par mūsu plašo lampu barības vadu izvēlni. Tajā ir atrodami vadi dažnedažādākajās krāsās, īsi, gari, taisni, izliekti. No vienkāršāka plastmasas varianta līdz pat metāla, dažāda garumu vada komplekta, ja nu jūs vēlaties laiku pa laikam nomainīt gaismas akcentus telpā.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i