Jauna automatizēta noliktava ātrākai un efektīvākai jūsu pasūtījumu apstrādei. | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Jauna automatizēta noliktava ātrākai un efektīvākai jūsu pasūtījumu apstrādei.

Jauna automatizēta noliktava ātrākai un efektīvākai jūsu pasūtījumu apstrādei.
Par uzņēmumu

Andris

Lampupasaule, otrs lielākais apgaismojuma tiešsaistes tirgotājs Eiropā, aktīvi reaģē uz pieaugošo pieprasījumu un klientu prasībām pēc ātruma un pakalpojumu kvalitātes. Uzņēmums ir pabeidzis divu jaunu noliktavu ēku būvniecību, vienlaikus ieviešot jaunu noliktavas vadības sistēmu, kas palīdz automatizēt preču sagatavošanas procesu.

Lampupasaule pieder pie e-komercijas pasaulē labi zināmiem uzņēmumiem, par ko papildus tūkstošiem pozitīvu atsauksmju no apmierinātiem klientiem liecina arī uzņēmuma vairākkārtēja iekļaušana Eiropas digitālo pasaules līderu reitingos. 


Pieaugot pieprasījumam pēc mūsu precēm un turpinot paplašināt sortimentu, pēdējos gados ir pakāpeniski palielinājusies vajadzība pēc lielākām noliktavas telpām. Ieguldījums jaunā noliktavā ir izrādījies loģisks stratēģisks solis.


Vairāk vietas un procesu automatizācija


Oktobrī pabeigtā noliktavas ēka ar platību vairāk nekā 9000 kvadrātmetru un jauna zāle 4500 paletēm ar 19 m augstumu nodrošinās uzņēmumam ievērojamu noliktavas platības pieaugumu, kas ļaus mums uzturēt lielākus krājumus un ātrāk reaģēt uz pieprasījumu..


Līdz ar noliktavas platības palielināšanu Lampupasaule ir arī ieviesusi jauno Kvados a.s. uzņēmuma mySTOCK® WMS (noliktavas pārvaldības sistēma), kas spēj optimizēt noliktavas procesus ar mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās palīdzību. Automatizācija palīdzēs uzlabot preču komplektēšanas procesu un sagatavot tās nogādāšanai pie klienta. Tādējādi klienti varēs ātrāk saņemt savus pasūtījumus.
Jaunuzceltās telpas (kartē atzīmētas sarkanā krāsā) papildinās vairākas sākotnējās noliktavu zāles bijušajā rūpnieciskajā teritorijā, kur atrodas arī loģistikas nodaļa un klientu centrs. Uzņēmuma administratīvais centrs atrodas kopā ar trim citām noliktavu zālēm, kas atrodas netālu.Pārskats par Lampupasaules vēsturi

Lampupasaule darbojas tirgū jau 25 gadus, un šajā laikā ir spējusi kļūt par otru lielāko tiešsaistes tirgus dalībnieku ar lampām. Pašlaik darbojas 26 Eiropas valstīs.

Pašlaik mēs pārdodam vairāk nekā 200 zīmolu apgaismojumu, mūsu sortimentā ir 50 000 preču veidu, noliktavā ir vairāk nekā 2 miljoni vienību, un līdz šim esam veiksmīgi piegādājuši klientiem vairāk nekā 4 miljonus pasūtījumu.


Klienti vienmēr ir pirmajā vietā 


Mēs apzināmies, ka apmierināts klients atgriezīsies, tāpēc veltām visas pūles, lai spētu piedāvāt labi organizētu e-veikalu, pilnu iedvesmas, ērtu iepirkšanos, ātru un uzticamu piegādi, kā arī iespēju iesniegt sūdzību. Klientu vajadzības un prasības turpina augt, un mēs zinām, ka, ieguldot viņu apmierinātībā, varam pozitīvi ietekmēt mūsu uzņēmuma turpmāko attīstību. Tāpēc mēs nepārtraukti pielāgojam savu sortimentu klientu aktuālajām vajadzībām un meklējam jaunus veidus, kā strādāt labāk, ko, bez šaubām, palīdzēs paveikt arī jaunā noliktava.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i