Kā izvēlēties piemērotāko apgaismojumu guļamistabai? | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kā izvēlēties piemērotāko apgaismojumu guļamistabai?

Dzīvojamā istaba un guļamistaba
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Guļamistaba ir vieta, kur atpūsties un relaksēties, tāpēc arī apgaismojums ir jāizvēlas atbilstoši tam. Būtiska ir griestu lampa.

Komforts ar tālvadības gaismekļiem

Guļamistabai ir priviliģēta vieta, un pareizs apgaismojums var vēl vairāk izcelt tās atmosfēru un pārvērst guļamistabu par īstu atpūtas paradīzi. Tāpēc mēs iesakām izvēlēties gaismekļus ar mazāku gaismas intensitāti. Tomēr, ja guļamistabā ir drēbju skapis, izvēlieties mērenu apgaismojumu, lai gaisma netraucētu drēbju krāsām.

                                                 
 

Laba guļamistabas apgaismojuma pamatelements ir centrālie gaismekļi. Ir labi, ja gaismekļi nenodrošina tiešu apgaismojumu, citiem vārdiem sakot, tiem jābūt vērstiem uz augšu. Mēs piedāvājam griestu lampas, kas var būt gan ļoti vienkāršas, gan gaismekļus, kas sastāv no vairākām nelielām atsevišķām lampiņām. Guļamistabai ar zemākiem griestiem mēs iesakām piestiprinātus griestu gaismekļus, kas vizuāli palielina telpu. Ieguvums ir arī tas, ka dažas piestiprinātās griestu lampas ir ar tālvadības pulti vadāmas. Tādējādi jūs varat viegli iestatīt dažādu krāsu apgaismojumu, ērti iekārtojoties gultā.


Ļoti populārs centrālā apgaismojuma veids ir lustras. Izvēlieties tos atbilstoši guļamistabas dizainam. Visbiežāk klienti iegādājas modernas un dizaina lustras, taču mūsu interneta veikalā var iegādāties arī piekaramās lampas no rotangpalmas vai kristāla.

Nakts galdiņa lampa
Daudzi cilvēki mēdz lasīt guļamistabā, tāpēc papildus lustrai vai griestu lampai ir nepieciešama arī lampiņa. Var izvēlēties grīdas stāvlampu (šāda veida lampa ir piemērota telpā pie televizora, ja guļamistabā ir televizors), tomēr cilvēki biežāk iegādājas mazas lampiņas. Un kāda ir pareizā galda lampa guļamistabai? Pirmkārt, lampai nevajadzētu apžilbināt jūs vai jūsu partneri, kurš, iespējams, nav tik aizrautīgs lasītājs. Šī iemesla dēļ izvēlieties lampu ar abažūru un lampu, kas ir regulējama un aprīkota ar grozāmu statīvu. Grozāmais statīvs ļauj viegli regulēt apgaismojuma leņķi. Šī funkcija jums noteikti būs ērta, ja lasot vēlaties gulēt vai sēdēt. Ļoti ērti ir arī tad, ja lampu ir iespējams aptumšot.
 

 
If you have a large bedroom, you can place in there also wall lights. And if you need to go frequently to the toilet at night, it also makes sense to have a night light. A night light is equipped with a motion sensor, thanks to which the light automatically lights up and then shortly after that the night light switches off. Thus, you don’t have to worry anymore that you stumble over something or that you wake up your partner by switching on the light.

Ja jums ir liela guļamistaba, varat tajā izvietot arī sienas lampas. Un, ja naktī bieži jādodas uz tualeti, ir lietderīgi uzstādīt arī nakts lampas. Naktslampiņa ir aprīkota ar kustību sensoru, pateicoties kuram gaisma automātiski iedegas, un neilgi pēc tam nakts lampiņa izslēdzas. Tādējādi jums vairs nav jāuztraucas, ka jūs kaut kur aizķersieties vai ka, ieslēdzot gaismu, pamodināsiet savu partneri.

 

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i