Kad un kāpēc atvienot ierīces? | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kad un kāpēc atvienot ierīces?

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Jūsu mājās ir neskaitāmas ierīces, kuras tiek iespraustas kontaktligzdā, un tās darbojas uzreiz. Bet kad ir labi tos atvienot?

Mūsdienās, mēs to uztveram automātiski. Jūs ieslēdzat televizoru ar tālvadības pulti , vienkārši nospiediet mikroviļņu krāsns pogu, un tā jau sakarst. Pie datora vienkārši vēlreiz nospiediet pogu un viss. Ir tādas neskaitāmas lietas. Daudzi no mums atstāj ierīces iespraustas kontaktligzdā. Protams, tas ir ērtāk. Tomēr, atvienojot  no tiem, jūs bieži ietaupīsit daudz naudas.

Kad atvienot ierīces no elektrotīkla?

Ja dodaties atvaļinājumā vai kaut kur, kur ilgu laiku nebūsit mājās, pirms došanās ceļā ir labi izdarīt dažas lietas. Tā kā jūs, iespējams, brauksiet tālu no mājas, jūs nevēlaties atgriezties nevajadzīgi.Nākamā lieta, par kuru nevajadzētu aizmirst, ir atvienot vismaz dažas ierīces no kontaktligzdas. Galu galā, kad neesat mājās, viss var notikt, un bieži vien visu atstājot pieslēgtu, radīs tikai sarežģījumus. Papildus drošībai, ietaupījums ir vēl viens iemesls. Lielākā daļa ierīču paliek gaidstāves režīmā pat pēc izslēgšanas. Tāpēc elektrība tiek pastāvīgi patērēta, lai gan neviens to faktiski neizmanto visu laiku. Tad kāpēc nevajadzīgi izmest naudu pa logu? Un, ja jūs esat viens no tiem, kam patīk ietaupīt naudu, ir labi visu gadu atvienot dažas ierīces.

 


Īssavienojums vai liela vētra var atgadīties jebkurā laikā. Vētra ir vēl viens iemesls nekavējoties atvienot kontaktligzdas . Un kas patiesībā var notikt, ja to nedarīsit? Ja zibens spērīs nelielu attālumu no jūsu mājas uz elektrolīniju vai telefona līniju, ļoti iespējams, ka tas iznīcinās ierīces pat lielā rādiusā.Jums pēkšņi jāatvieno, piemēram, televizors no tīkla kontaktligzdas. Ir nepieciešams atvienot antenu vai televizora pierīci un visu tā ierīces no tīkla. Ja nav nepieciešams ieslēgt katlu vai gaisa kondicionētāju , ir labi izslēgt arī šīs divas ierīces. Galu galā, nevajadzīgi atdzesējot gaisu visā mājā nedēļu, kad tajā nav neviena, būtu lieka enerģijas un naudas izšķiešana. Ja jums izdodas atkausēt un iztukšot ledusskapi un saldētavu , varat tos arī izslēgt. Tas var ietaupīt jauku naudas summu. Ja nē, neatvienojiet tos, pretējā gadījumā ierašanās brīdī var rasties plūdu draudi. Plīts, veļas mazgājamā mašīna, žāvētājs. Ieteicams arī tos atvienot. Virtuves ierīces vienmēr ir vērts atvienot. Tomēr šādu ierīču ir daudz vairāk. Apsveriet visu un neko neaizmirstiet.


Ko regulāri atvienot?

Kā jau minējām, dažas ierīces ir tikai pēkšņi jāatvieno no elektrotīkla. Tomēr ir ierīces, kuras nekad nevajadzētu atstāt pievienotas, kad tās neizmantojat. Mēs varam sākt ar elektriskā tējkanna. Jaunākiem veidiem ir aizsardzība pret pārkaršanu. Tomēr, lietojot vecākus veidus, var gadīties, ka aizmirstat to izslēgt, un, ja ūdens ir zem minimālā, tējkanna pārkarst un pēc tam var izkast, izraisot ugunsgrēku.Lādētājs, kuru pastāvīgi pievienojat, vienmēr patērē enerģiju. Tas ne tikai maksā jums naudu, bet arī sakarst un var viegli izraisīt īssavienojumu un radīt ievērojamus zaudējumus. Kas attiecas uz  datorutā nav laba ideja to visu laiku ieslēgt. Ieslēgts dators patērē ievērojamu enerģijas daudzumu, un tas, ka tas vienmēr ir ieslēgts, patiešām var izmaksāt diezgan dārgi. Tāpēc, ja jūs pietiekami bieži pie tā sēžat un nevēlaties to visu laiku ieslēgt un izslēgt, vismaz iemācieties to pareizi iemidzināt. Tas ietaupa jūsu naudu salīdzinājumā ar klasisku ieslēgtu datoru.

Turklāt, ja zināt, ka dažas ierīces lietojat reti, regulāri izslēdziet tās. Tomēr gada laikā jūs varat ietaupīt daudz naudas, ko varat izmantot jaukām brīvdienām.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i