Kāpēc mums vajadzētu šķirot baterijas un kāds ir to pārstrādes process | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levý banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kāpēc mums vajadzētu šķirot baterijas un kāds ir to pārstrādes process

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Daudzām ierīcēm un apgaismojumam ir nepieciešamas baterijas. Bet kā atbrīvoties no tām, kad tās ir tukšas? Un kas ar tāmnotiek pēc tam?

Baterijas ir kļuvušas par ikdienas nepieciešamību

Jūsu mājās ir daudz ierīču un priekšmetu, kam ir nepieciešamas baterijas, lai tās varētu darboties. Ja jūs domājat, ka tas uz jums neattiecas, jūs, iespējams, esat piemirsuši par tādiem ikdienas priekšmetiem, kā pulksteni, televizora tālvadības pulti vai mūzikas atskaņotāju, vai rotaļlietām. Daudz mazu portatīvo lampu arī lieto baterijas. Šie lukturi ir praktiski, taču jums vienmēr ir jābūt pietiekami daudz rezerves bateriju, lai varētu uzreiz nomainīt nolietoto un lai viss darbotos nevainojami. 


Kāpēc jums vajadzētu šķirot izlietotās baterijas?

Jūs esat nomainījis baterijas. Bet kur lai liek izlietotās baterijas? Nekad neizmetiet baterijas nešķirotu atkritumu tvertnē. Gluži tāpat kā ar citiem materiāliem, baterijas nepieciešams šķirot. Ir daudz iemeslu, kāpēc tas ir jādara. Pirmkārt, lai aizsargātu mūsu vidi. Ja jūs iemetat baterijas jaukto atkritumu konteinerā, tās nonāk poligonā vai atkritumu sadedzināšanas iekārtā. Abi gadījumi noved pie a kaitīgu vielu izdalīšanās vidē, ieskaitot smagos metālus. Tie piesārņo Zemes virsmas ūdeņus, pazemes ūdeņus tāpat kā piesārņo augsni un gaisu. Vēl viens iemesls nolietoto bateriju šķirošanai ir tas, ka daži uzņēmumi var no tiem atgūt metālus. Šiem metāliem tiek piešķirts jauns mērķis, piem. metāla konstrukcijās, jaunās baterijās vai atkritumu konteineros. Vai arī viņi atrod jaunu dzīvi stikla keramikas plīts, galda piederumu, monētu, juvelierizstrādājumu vai kosmētikas veidā. Izmantošanas iespējas ir plašas. Ir skaidrs, ka netrūkst iemeslu, lai šķirotu baterijas. 

 

Pārstrādes process

Jums varētu būt interesanti, kas notiek ar baterijām kuras jūs šķirojat. To ceļojums sākas, jums tās ievietojot pareizajos konteinoros vai kastēs  atkritumu šķirošanai. Lietotās baterijas tiek šķirotas atbilstoši īpašiem kritērijiem.Atkritumu pārstrādes process pats par sevi nav pārāk vienkāršs. Pirmkārt, baterijas tiek sakārtotas pēc izmēra, veida un citiem kritērijiem. Tālāk ir vairākas metodes to otreizējai izmantošanai. Elektriskās loka krāsnis izstrādā dažādas ķīmiskas reakcijas, lai iegūtu nepieciešamos materiālus. Cita metode ietver samalšanu un sajaukšana ar citiem materiāliem, lai iegūtu nepieciešamo. Ja tas ir arī iespējams, no tām atdala dažādas vielas piemēram, dzelzi un mangānu.Therefore, it is necessary to meet all battery-rated batteries, and these are in line with each other . Katra Baterija var tikt pārstrādāta citā veido. However, it is believed that such material can be  used as new materials and use  new materials . Do you want to use  batteries ? It is therefore necessary to make the remarks available to them.

Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

+371 67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i