Kāpņu apgaismojums - drošības garantija | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kāpņu apgaismojums - drošības garantija

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Kāpņu apgaismojums rūpēsies par visiem jūsu pakāpieniem pēcpusdienās un naktīs. Turklāt tās kalpos arī kā skaists dizaina elements.

Varbūt pirmo reizi par to dzirdat. Taču par kāpņu apgaismojumu noteikti vajadzētu padomāt. Iekštelpās tas palīdzēs jums naktī droši nokļūt no viena stāva uz otru. Var novietot uz kāpnēm mājas priekšā un pārsteigt ienākošos viesus ar savu izdomu. Taču tas var izskatīties skaisti jebkurā gadījumā.

Katrs solis ir svarīgs

Kāpņu apgaismojums, ir ideāli apgaismot katru kāpņu pakāpienu. Jāpiebilst, ka ļoti svarīgs ir arī pareizais izvietojums un leņķis, no kura tās izgaismosiet. Ir jāizvairās no tā, ka kāpnes apžilbina, nav arī vēlams, lai uz līdzenām virsmām veidotos ēnas, kas mūs var mulsināt, un mēs tad nezinām, kur tieši mums vajadzētu spert soli.


Izvēlieties lampu skaitu atbilstoši kāpņu garumam 

Kāpņu lampu skaits jāizvēlas atkarībā no kāpņu garuma. Neaizmirstiet, ka jums īpaši jāapgaismo katra posma pirmais pakāpiens. Tas palīdzēs jums un, piemēram, jūsu viesiem orientēties tā augstumā. Tādējādi jūs varēsiet droši kāpt uz kāpnēm.

Kādu lampu veidu izvēlēties?

Pirms izvēlēties konkrētu lampu, padomājiet par to veidiem un izvietojumu. Ir divas iespējas, kur tās uzstādīt: kāpņu malās vai uz sānu sienām. Kāpņu apgaismojumam vispiemērotākie ir trīs lampu veidi: sienas lampas, LED joslas un orientācijas lampas. 

Mūsdienās arvien populārākas kļūst sienas LED lampas. To priekšrocība ir tā, ka tās parasti ir nelielas un, pateicoties to nelielajam patēriņam, jūs ietaupīsiet naudu par elektroenerģiju. Visbeidzot, tās ir patiešām viegli uzstādāmas un ļoti izturīgas. 

LED joslas ir vēl viens variants pēc sienas lampām. Arī tās ir lieliska izvēle, jo īpaši divu iemeslu dēļ: tās ir energoefektīvas un vienmērīgi izgaismo visu kāpņu telpu. Tāpat kā LED sienas lampu gadījumā, to uzstādīšana ir ļoti vienkārša, jo tām ir pašlīmējošs slānis, kas ievērojami atvieglo to uzstādīšanu. Pie piederumiem ir arī tālvadības pults, ar kuru var mainīt apgaismojuma krāsas un intensitāti.

Mūsu trešais variants ir orientācijas lampas. Tās var spīdēt visu nakti vai darboties pēc kustību detektora (sensora) principa. Tādējādi tās iedegas ikreiz, kad konstatē, ka kāds nolemj doties lejā vai augšup pa kāpnēm. Pluss ir tas, ka tās var arī automātiski izslēgt un lieki nepatērē elektroenerģiju. Šo priekšrocību apstiprina arī tas, ka to apgaismojumam tiek izmantotas enerģiju taupošas gaismas diodes.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i