LED Antibakteriālās spuldzes | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

LED Antibakteriālās spuldzes

Jaunumi un paziņojumi

Andris

LED antibakteriālās spuldzes viegli neitralizē smakas un iznīcina baktērijas, kā arī cīnās ar tām, vienkārši iedegoties.

Mēs piedāvājam LED antibakteriālo spuldzīti. Tās virsma satur neredzamu nanopārklājumu, kas iznīcina un neitralizē smakas un ar ikdienas apgaismojumu cīnās pret baktērijām, kas var sākt veidoties uz klasiskās spuldzes. Princips ir vienkāršs. Spuldzes radītā redzamā gaisma aktivizē nanopārklājumu. Dabiskā gaisa cirkulācijas tuvumā nonāk baktērijas un smakas, un tad tās tiek sadalītas un neitralizētas uzreiz pēc saskares ar spuldzes virsmu. Nano pārklājuma funkcija ir pastāvīga un pilnīgi nekaitīga cilvēkiem, dzīvniekiem un videi, un reakcijas laikā netiek patērēts neviens materiāls. Turklāt iglaicīgais pārklājums kalpos daudzus gadus. Un tas ir tikpat ilglaicīgs kā pašas spuldzes darbības laiks, kas sasniedz līdz pat 10 000 apgaismojuma stundām.


Jums nav jāuztraucas par to, ka pārklājums ietekmē gaismas spilgtumu vai krāsu. Tas ir caurspīdīgs, tāpēc jūs nevarat pamanīt atšķirību. Spuldzītei ir piemērota atrašanās vieta vaļējā gaismeklī vai lampā, un tā lieliski iederas visbiežāk izmantotajos E27 statīvos. Tā ir pieejama variantos ar dažādas intensitātes hromatisko temperatūru.


Speriet vēl vienu soli ceļā uz tīru mājokli, iegādājoties antibakteriālo lampu. Tā izmanto ultravioleto starojumu, lai iznīcinātu dažāda veida mikroorganismus.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i