Plašs kamīnu klāsts katrai mājai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Plašs kamīnu klāsts katrai mājai

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Iegādājoties kamīnu, jūs varat radīt mājīgu atmosfēru jebkurā gadalaikā. Pilnu piedāvājumu, tostarp BIO, elektriskos un klasiskos kamīnus, atradīsiet mūsu e-veikalā. Tāpat mūsu piedāvājumā tagad varat atrast arī āra kamīnus, ugunskurus un grilus vai nepieciešamos aksesuārus.

Pavadiet vēsos vakarus siltās mājās ar sildošu kamīnu fonā. Iespējams, tas nav sapnis, bet gan jūsu tuvākā nākotne. Mūsu piedāvājumā atradīsiet plašu preču klāstu, sākot no BIO kamīniem un elektriskajiem kamīniem līdz pat klasiskajiem kamīniem.

Elektriskie, BIO vai klasiskie kamīni? 

BIO kamīni 

Mūsu piedāvājumā galvenokārt atradīsiet bio kamīnus, kas izceļas ar iespaidīgu atmosfēru, ko tie rada. Viens no pirmajiem jautājumiem, uz kuriem jums jāatbild, ir, kur novietot kamīnu. Pirmkārt, mēs jums pateiksim, ka bio kamīni iederas gan ģimenes mājās, gan dzīvokļos. Abos gadījumos ir vairākas izvietošanas iespējas:


  1. Stūra kamīns - Iebūvēts divās blakusesošās perpendikulārās sienās. Kamīns atrodas tieši to stūrī (sagatavotā nišā) un lieliski iekļaujas visā sienas platībā. Dažiem modeļiem durvis atveras no kreisās puses, citiem modeļiem - no labās puses. Izvēloties padomājiet arī par šo parametru.
  2. Iebūvēts kamīns - Tā ir daļa no vienas no sienām. Var atrasties ne tikai uz perimetra sienām, bet arī starpsienās. Divsienu konstrukcijas gadījumā var kļūt par daļu no divām telpām vienlaicīgi.  
  3. Sienas kamīns - Izmantojot sienas kamīnu, nav nepieciešami būtiski ēkas uzlabojumi. Tas pieguļ tieši pie sienām.
  4. Piekarams kamīns - Kamīns, kas karājas pie telpas griestiem, ir ļoti oriģināls un dizainisks risinājums.
  5. Brīvi stāvošs kamīns - Izmantojot brīvi stāvošu kamīnu, jūs izvēlaties tā atrašanās vietu tikai pēc savām vēlmēm, un jūs neierobežo ēkas pārveidošana.


Kamīni tiek kurināti ar bioetanolu (bioalkohola biodegviela), tāpēc tie neizdala dūmus un kvēpus, un apkārtējā vide vienmēr būs tīra. Tam palīdz arī aizsargājošais rūdītais stikls, kas nebojā arī paša kamīna izskatu. Tā biezums ir dažu milimetru robežās.


Jums nav jāuztraucas arī par zemspiediena veidošanos deglī. Tam ir paredzēta pārdomāta ventilācijas sistēma. Degvielas noplūdi novērš papildu tvertne, kas atrodas tieši zem degļa. Pats deglis ir izgatavots atbilstoši visaugstākajām drošības prasībām. Tajā ir arī absorbējošs ieliktnis, kas līdzsvaro krāsns temperatūru un pagarina biodegvielas sadegšanas laiku.


Uguns kameras ir izgatavotas no vissmalkākā slīpētā tērauda. Tāpat kā ar aizsargstiklu, tas netraucē dizainam, jo tērauda biezums ir aprēķināts milimetru vienībās.


Mēs jau minējām, ka biokamīna atrašanās vieta ir mainīga un galvenokārt atkarīga no pieejamās vietas. Esam arī kliedējuši jebkādas bažas par telpu piesārņojumu. Tomēr vēl viena bio kamīnu priekšrocība ir tā, ka tiem nav nepieciešama īpaša skursteņa uzstādīšana. Turklāt daži BIO kamīnu veidi ļauj saskatīt uguni pat no trim dažādām pusēm. Degšanas laiks parasti ir dažas stundas, parasti no divām līdz piecām stundām.Elektriskie kamīni 

Elektriskie kamīni ir eleganta alternatīva BIO kamīniem. Arī elektriskie kamīni ir izgatavoti ar skaistu dizainu. Attiecībā uz to izvietojumu mūsu piedāvājumā atradīsiet gan brīvi stāvošus, gan sienas. Tie ir piemēroti praktiski visur, kur vien vēlaties, lai tie atrastos - no dzīvojamās istabas līdz guļamistabai un virtuvei.


LED tehnoloģija nodrošina oglīšu un liesmojošas uguns imitāciju. Protams, šāda veida kamīni arī silda un ietver vairākus darbības iestatījumu režīmus. Varat arī izvēlēties dažādas sildīšanas intensitātes iestatījumu iespējas. Tiem ir arī siltā gaisa ventilators vai termostats, lai kontrolētu temperatūru telpā, kā arī aizsardzība pret pārkaršanu. Pati temperatūras regulēšanas ierīce nenovērš uzmanību no kamīna dizaina, jo tā ir diskrēti novietota aiz atveramām stikla durtiņām. Turklāt nepieciešamības gadījumā varat izslēgt sildīšanas režīmu, bet kamīns saglabā apgaismojuma dekora funkciju.


Klasiskie kamīni

Mūsu piedāvājumā var atrast klasiskos kamīnus čuguna un tērauda izpildījumā. Abos variantos tie ir izgatavoti no augstas izturības kvalitātes materiāliem, kas iztur temperatūru līdz 660 grādiem. Dizaina elementi atbilst mūsdienīgam stilam. To lielā priekšrocība ir tā, ka tiem nav nepieciešams daudz vietas, daži no tiem būs noderīgi brīvdienu mājiņai vai vasarnīcai, pateicoties to mazajam izmēram. Tomēr tie ir jāsavieno ar atsevišķu skursteņa ventilācijas atveri.

 

Klasiskie kamīni padomā arī par to apkārtnes uzturēšanu tīrībā. Degošās malkas izkrišanu novērš dekoratīvs nožogojums. Gaisa padeve ir virs stikla (tā sauktā stikla skalošana), lai mainītu tā pastāvīgo tīrību. Arī pelnu izņemšana ir vienkārša - tie uzkrājas tieši zem uguns kameras. Tvertni ir viegli izņemt un izkratīt.


Jums pat nav jāuztraucas par drošību. Klasiskajā kamīnā ir mehānismi, kas ļauj droši noņemt durvju rokturi. Pateicoties tiem, rokturis nav sakarsis, un jums nav jāuztraucas par nepatīkamu apdegumu.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i