Saules enerģijas paneļi - biežāk uzdotie jautājumi | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Saules enerģijas paneļi - biežāk uzdotie jautājumi

Eksterjers
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Šeit ir desmit jautājumi un atbildes par saules enerģijas paneļiem. Skaidri un vienkārši.

Mūsu sērijā par zaļo enerģiju mēs nesen runājām par saules enerģijas paneļiem. Mēs skaidrojām, ka zaļā enerģija burtiski nav kodolzinātne. Taču noteikti ir arī citi jautājumi, uz kuriem mēs varam jums palīdzēt atbildēt. Tātad sāksim.


1)    Kāda ir saules enerģijas paneļa iegādes cena?

Viena saules enerģijas paneļa cena mūsu e-veikalā svārstās no EUR 230 līdz EUR 270 atkarībā no tā parametriem.

2)    Cik paneļu man vajadzētu iegādāties? 

Tā kā pēdējos gados ir palielinājies viena saules enerģijas paneļa veiktspējas rādītājs, ir samazinājies arī paneļu skaits, kas jāiegādājas savam mājoklim. Parasti pietiek ar četriem saules enerģijas paneļiem, lai mājās būtu sava elektrostacija

3)    Cik liels ir saules enerģijas panelis? 

Tipisks saules enerģijas paneļa izmērs ir nedaudz vairāk par vienu metru garumā un mazāk nekā divus metrus platumā. Šī informācija var arī palīdzēt jums izlemt, cik daudz paneļu iegādāties savam jumtam (vai jebkurai citai vietai).

4)    Kur novietot paneļus?  

Jūsu mājas jumts ir vispiemērotākā vieta saules gaismas dēļ. Ideāla ir orientācija ne tikai uz dienvidiem, bet arī uz dienvidaustrumiem un dienvidrietumiem. Jumta slīpumam, lai nodrošinātu vislabāko saules enerģijas paneļu veiktspēju, vajadzētu būt no 25 līdz 38 grādiem.

5)    Kurā gadalaikā paneļi ir visspēcīgākie? 

Nav pārsteigums, ka paneļi visvairāk saules enerģijas uztver jūlijā, kam seko citi siltie mēneši - maijs, jūnijs un augusts. Tomēr jums nav jāuztraucas, ka ziemā paneļi neražo enerģiju. Vājākie mēneši ir novembris, decembris un janvāris.

6)    Kādu FVE akumulatoru vajadzētu iegādāties saules enerģijas panelim? 

Saules enerģijas panelim var iegādāties jebkuru akumulatoru. Taču jāatceras, ka tam jābūt saderīgam ar invertoru. Mūsu e-veikalā jūs neatradīsiet pašlaik piedāvāto akumulatoru, taču internetā jūs atradīsiet lielu skaitu akumulatoru, no kuriem varat izvēlēties.

7)    Kādu garantiju es saņemšu ar Lampu pasaule? 

Lampu pasaules saules enerģijas paneļu garantija ir patiešām dāsna. Uz pašu produktu vienmēr attiecas 12 gadu garantija. Pats ražotājs garantē saules enerģijas paneļa darbību ceturtdaļgadsimta garumā, kas nozīmē 25 gadus.

8)    Kāds ir paneļu darbības laiks? 

Uz šo jautājumu jau esam daļēji atbildējuši iepriekšējā jautājumā. Ražotāja garantētā veiktspēja ir 25 gadi. Tomēr parasti paneļu darbības laiks ir 30 gadi vai vairāk.

9)    Vai varu pārdot savu saules enerģiju? 

, varat pārdot saražotās saules enerģijas pārpalikumu. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas piemērots un uzticams piegādātājs, kurš piedāvās jums godīgus nosacījumus.

10) Vai varu saņemt atbalstu saules enerģijas paneļiem?

Vairāk par atbalsta programmu varat izlasīt mūsu rakstā


Vai jums joprojām ir neatbildēti jautājumi par saules enerģijas paneļiem? Mēs priecāsimies, ja tos uzrakstīsiet un nosūtīsiet mums.  


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i