Tigo. Augstākā līmeņa preces saules enerģijas paneļu veiktspējas uzlabošanai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Tigo. Augstākā līmeņa preces saules enerģijas paneļu veiktspējas uzlabošanai

Par zīmoliem

Saules enerģijas paneļi nav vienīgās svarīgās fotoelementu sistēmas daļas. Iepazīstieties ar Tigo precēm, kas veiktspēju un tehnoloģiju attīstīs vēl vairāk.

Uzņēmums Tigo Energy Inc. ir pasaules līderis saules enerģijas elektronikas (moduļu līmeņa energoelektronikas) jomā. Viņi regulāri nāk klajā ar inovatīviem risinājumiem, kas ievērojami palielina saules enerģijas sistēmu veiktspēju un to drošību. Un tas vēl nav viss. Pateicoties modernajām tehnoloģijām, Tigo produkti palīdzēs jums arī ietaupīt naudu, jo tie samazina saules enerģijas iekārtu ekspluatācijas izmaksas. Turpmākajās rindkopās iepazīstināsim jūs ar diviem jaunumiem, kas jūsu mājas saules elektrostacijas funkcionalitāti padarīs efektīvāku.Aiz sarežģītā nosaukuma slēpjas īsts fotoelementu dārgums. Tas ir saules paneļu optimizators Tigo Energy. Kādas ir tā priekšrocības? Optimizatora funkcija, kā liecina nosaukums, galvenokārt ietver optimizāciju paneļa līmenī un nodrošina lielāku moduļa enerģijas ieguvumu, kas var sasniegt līdz pat 700 vatu vērtību. Tā arī palīdz īstenot fotoelektriskās sistēmas ar izteiktāku vai daļēju ēnojumu vai sistēmas ar netipisku paneļu izvietojumu. Papildus lielākai jaudai jūs iegūsiet arī lielāku visas fotoelektriskās elektrostacijas elastību, jo tas ļauj viegli uzraudzīt enerģijas ražošanu un visas sistēmas pārvaldību. 


Tehniskie parametri un uzstādīšana 

Mēs varam aprīkot ar optimizatoru visu saules elektrostacijas sistēmu vai tikai dažus paneļus. Izstrādājums ir saderīgs ar saules paneļiem ar jaudu līdz 700 vatu un maksimālo ieejas strāvu līdz 15 ampēriem. Sprieguma diapazons sasniedz vērtības no 16 līdz 80 voltiem. Izvades kabelis ar kopējo garumu 1,2 metri nodrošinās jums nepieciešamo komfortu, lai to savienotu ar visu sistēmu. Turklāt, pateicoties tā izmēriem, izstrādājumu var viegli novietot tur, kur tas nepieciešams, jo tā platums un garums ir tikai 14 centimetri, bet svars nedaudz pārsniedz puskilogramu.


Sistēmas saziņa 

Lai norādītu visu būtiskāko informāciju par preci, mēs nedrīkstam aizmirst svarīgus datus par to, kā visa sistēma sazinās. Pamats ir radio savienojums, izmantojot MC4 savienotāju, kas darbojas pēc bezvadu komunikācijas principa. Savstarpējais savienojums notiek, izmantojot Ethernet vai WLAN, izmantojot RS485 savienojumu ar vārtejas sistēmu.

 

                                                               


Drošība un sertifikācija

Visas sistēmas drošību palielina ātras atvienošanas funkcija. Precei ir arī augsta aizsardzība pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem - pateicoties aizsardzībai pret ārējo ietekmi ar ļoti augstu IP68 vērtību. Optimizators ir arī sertificēts atbilstoši IEC standartam, un tas ir vēl viens pagrieziena punkts Tigo ilggadējā vēsturē, jau vairāk nekā 15 gadus ieviešot inovācijas fotoelementu instalācijās, sākot no mājokļiem līdz pat komunālo pakalpojumu uzņēmumiem. 

PIEZĪME: Iegādājoties optimizatoru no mūsu e-veikala, jūs saņemsiet 25 gadu garantiju.


Tigo Cloud Connect Advanced (CCA) + TAP Komplekts

Cloud Connect Advanced (CCA) ir viens no mazākajiem universālajiem saules enerģijas datu reģistrētājiem pasaulē. Tā galvenā funkcija ir iegūt detalizētu informāciju par saules moduļu darbību, un tas ir visu Tigo produktu datu centrs. Tam var pieslēgt arī invertorus, baterijas, pārveidotājus un citas visas sistēmas daļas, turklāt tas ir saderīgs ar visu pasaules vadošo ražotāju strāvas invertoriem un moduļiem. To var iegādāties kā papildu komplektu vai integrētu ar invertoriem, kas darbojas ar TAP, TS4-A-O, TS4-A-S un TS4-A-M tipa ierīcēm.Faktiskie un vēsturiskie dati 

Cloud Connect Advanced reģistrētie dati jums ir pieejami reāllaikā, nodrošinot tūlītēju piekļuvi sistēmas datiem, kas ir noderīgi ne tikai jums, bet arī, piemēram, santehniķiem un tehniķiem, kuri jums palīdzēs pārvaldīt jūsu fotoelementus. Tomēr papildus reālajiem datiem tā viegli sniegs jums iespēju aplūkot arī vēsturiskos ierakstus, ko tā parāda Tigo Energy Intelligence platformā. Tāpēc jums nav tik ļoti jāuztraucas par to, ka nākotnē varat palaist garām kādu svarīgu informāciju.


Sistēmas saziņa

Preces iestatījumi piedāvā vairākas saziņas iespējas - ar interneta pieslēguma palīdzību, izmantojot Ethernet tīklu, Wi-Fi vai papildu mobilo savienojumu. Vārtejas sistēma ir uzstādīta uz jumta blakus paneļiem un saņem datus 15 metru rādiusā. Tā nosūta šos datus, izmantojot RS485, uz datu reģistrēšanas ierīci Cloud Connect Advanced un Tigo portālu. Vienlaikus viss komplekts ļauj atslēgt saziņu paneļa līmenī, izmantojot sensoru.

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i