Trīs karstākie WiZ jaunumi. Drošība un dizains jūsu mājās | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Trīs karstākie WiZ jaunumi. Drošība un dizains jūsu mājās

Par zīmoliem

Andris

Uzņēmums Signify, pasaules līderis apgaismojuma tehnoloģiju jomā, ievieš jaunumus savā e-veikalā. Preču sērija mājas drošībai WiZ Home Monitoring, elastīga neona sienas josla un krāsainas kvēlspuldzes.

WiZ Home Monitoring maksimālai drošībai  

Mums jāsāk ar viedo un unikālo preču sēriju mājas drošībai WiZ Home Monitoring. Ir pieejams sākuma komplekts, kas apvieno viedo apgaismojumu un drošību. Jūs varat izmantot gaismas un kustības spēku, lai pasargātu sevi no nevēlamiem viesiem.Jaunās preču sērijas galvenā iezīme ir ideāla apgaismojuma un drošības integrācija. Tas ievērojami palielinās jūsu ikdienas dzīves komfortu. Iedomājieties, ka nakts vidū pamostaties aizdomīgu skaņu dēļ. Steigā un satraukumā jūs pārvietosieties pie tuvākā gaismas slēdža un mēģināsiet aizbaidīt nevēlamo viesi. Bet ko darīt, ja nelūgtais viesis mēģina pie jums ielavīties, kamēr jūs atrodaties otrā pasaules malā? Wiz Home Monitoring var palīdzēt. Tā var imitēt jūsu klātbūtni un patstāvīgi ieslēgt optisku signalizāciju. Jūs varat arī izlemt, kā apgaismojumam jāreaģē, konstatējot kustību: tas var spīdēt ar pilnu spilgtumu, mirgot vai vienkārši rādīt spilgtas krāsas. Iespējas šeit nebeidzas. Jūs varat izmantot intuitīvās funkcijas, kas ietver, piemēram, regulējamas uzraudzības kārtības, kas ļaus jums kontrolēt apgaismojumu un uzraudzīt, kas notiek jūsu mājās, tikai ar vienu klikšķi lietotnē. Jums tikai jāizvēlas konkrēta kārtība. Tādējādi sistēma pieņems ziņu, ka jūs atstājat mājas, un nodos šo informāciju attiecīgajām gaismām, kuras aktivizēsies un nevēlama apmeklējuma gadījumā atbaidīs viesus.

 


Kustību noteikšana SpaceSence

WiZ precēs ietilpst arī kustības noteikšanas tehnoloģija SpaceSence. Pateicoties šai tehnoloģijai, katra saderīgā lampa kļūst par kustību sensoru, kas fiksē katru kustību jūsu mājās. Kompleksā WiZ ekosistēma kopā ar jauno interjera kameru nodrošina pilnīgu jūsu mājas pārklājumu. Tikai no jums ir atkarīgs, vai vēlaties aktivizēt visas mājas vai tikai dažu telpu uzraudzību. Nepieciešamības gadījumā jūs varat to tikpat vienkārši un ātri izslēgt.

Iekštelpu kamera WiZ 

Jūs varat iegādāties arī atsevišķu iekštelpu kameru, kas ir daļa no Home Monitoring preču sērijas un ir pēdējais puzles gabaliņš jūsu droša mājokļa nodrošināšanai. Gan dienā, gan naktī tā ļaus jums kontrolēt un uzraudzīt notikumus un informēs jūs par jebkuru neparastu kustību vai skaņu, vai tas būtu loga sadauzījums, vai ugunsgrēka trauksmes signāls. Jūs arī saņemsiet paziņojumu tieši no kameras, un, atverot WiZ lietotni, uzreiz iegūsiet tiešraidi par to, kas notiek attiecīgajā vietā. Kamera ir aprīkota ar nakts redzamības funkciju, kas automātiski aktivizējas vājā vai sliktā apgaismojumā. Turklāt tā var izmantot infrasarkano staru gaismu, lai apgaismotu telpu un jūs varētu saskatīt katru ekrānā redzamo detaļu. Kamerai ir arī virkne citu funkciju, tostarp divvirzienu audio pārraide, uz attēlu balstīta kustības noteikšana, plašs skata leņķis līdz 120 grādiem, Full HD izšķirtspēja vai SD kartes slots.Jums nav pieredzes ar viedo WiZ ekosistēmu? Tas nekas. Ideāla izvēle jums būs Home Monitoring sākuma komplekts, ar kuru varat sākt vienkāršu mājas uzraudzību. Šajā komplektā ietilpst jaunā WiZ iekštelpu kamera un WiZ apgaismojums. Jūs varat izmantot papildu abonēšanas pakalpojumus, kas nodrošinās piekļuvi vairāk funkcijām. Šīs funkcijas ietver WiZ iekštelpu kameras datu glabāšanu mākonī līdz 30 dienām, kustības zonu definēšanu vai privātuma zonu iestatīšanu izvēlētajās telpās. Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, tas ļaus manuāli atskaņot ierakstus, vienlaikus straumējot no kameras.

Elastīga neona sienas josla

Vēl viens WiZ jaunums mūsu e-veikalā ir elastīga neona sienas josla (Neon Flex Strip). Tās elastīgums slēpjas bezgalīgajās opcijās, pateicoties kurām jūs varēsiet tās pielāgot atbilstoši savām vajadzībām. Tās garumu, kas sasniedz trīs metrus,  jūs varēsiet to izlocīt dažādās formās un attēlos pēc saviem ieskatiem. Radiet dažādas gaismas ainas, izmantojot savu radošumu. Vai esat nolēmis, ka vēlaties spontāni mainīt formu? Nekādu problēmu. Siena jūsu istabā ar joslu kļūs par īpašu rotājumu, ko īpaši novērtēs pusaudži, jo tā ir ideāli piemērota datorspēļu spēlēšanai. 

Krāsainas kvēlspuldzes 

Neaizmirstiet, ka iespaidu par lampu rada ne tikai tās iepakojums, bet arī tas, kas atrodas tās iekšpusē. Stilīga antīkā spuldze ir vislabākā izvēle. Pat ar trešo WiZ jaunumu jūs skaisti izgaismosiet savu mājokli. Krāsainās kvēldiega spuldzītes ir izgatavotas no drosmīgiem dzelteniem kvēldiega pavedieniem un stikla spuldzītēm, kuru krāsa ir uzkrītoši rozā. Jūs varat izvēlēties no dažādām formām. Ja meklējat spuldzītes, kas spēj apvienot perfektu atmosfēras radīšanu un stilīgu izskatu, varat beigt meklēt. Jūs tās atradāt. Tās lieliski izskatīsies, piemēram, virs jūsu ēdamgalda vai dzīvojamā istabā.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i