Viedās lampas - jā, piecas reizes | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Viedās lampas - jā, piecas reizes

Jaunumi un paziņojumi

Lucie

Vieds apgaismojums ir viens no viedas mājas, kurā jutīsieties ērti, atslēgas elementiem. Tas ir šeit, lai atvieglotu jūsu dzīvi.

Viedās lampas ir termins, kas apgaismojuma pasaulē mūsdienās tiek lietots ļoti bieži. Taču, iespējams, jums trūkst izsmeļoša pārskata par to, kāpēc ir vērts tās iegādāties. Un mēs esam šeit, lai jums izskaidrotu, kādas ir to galvenās priekšrocības.

Ekonomika

Pirms dažiem gadiem mums būtu vienalga, vai energotaupīgā spuldze mums ietaupīs dažus eiro mēnesī. Bet tagad viss ir citādāk. Dzīves izdevumi kļūst arvien lielāki, un ir labāk ietaupīt naudu. Viedais apgaismojums ir enerģijas taupīšanas apgaismojuma virsotne. Un visu klasisko spuldžu nomaiņa pret enerģiju taupošām spuldzēm noteikti ietaupīs diezgan daudz naudas. 

Dzīves ilgums

Viedā apgaismojuma vai viedās spuldzes darbības laiks ir vairākas reizes ilgāks nekā klasiskajai spuldzei. Sākotnējās izmaksas, kas saistītas ar dārgākas spuldzes iegādi, garantēti atmaksājas. Viedo spuldžu darbības ilgums sasniedz grūti ticamus desmitiem tūkstošu stundu apgaismojuma un līdz simts tūkstošiem pārslēgšanas ciklu.

Komforts

Varat spēlēties ar viedā apgaismojuma iestatīšanu, taču tas noteikti nav arī jādara. Ja jūsu mērķis ir, lai tas kalpotu jums, nevis jūs kalpotu tam, jums nav jāveido sarežģītas apgaismojuma shēmas. Tieši otrādi, viedais apgaismojums ir paredzēts tam, lai tas atspoguļotu jūsu prasības pret to un jūsu dzīvesveidu. Mēs nevēlamies, lai jūs stundām ilgi pavadītu laiku pie sava tālruņa. Bet jūs varat vienkārši ieslēgt un izslēgt apgaismojumu, izmantojot tālruni. Tālvadības pults ir viena no būtiskākajām priekšrocībām. Viedo apgaismojumu varat vadīt, piemēram, ar viedtālruni un lietotnēm vai arī varat to vadīt ar balsi. Un jums pat nav jāceļas no dīvāna, ja jūs to nevēlaties. Īpaši ērtas ir sensoru lampas. Viss, kas jums jādara, ir jāiet garām tām nakts ceļojuma laikā pa gaiteni, un tās iedegsies un pēc tam atkal izslēgsies. Tas pats attiecas uz gadījumiem, kad jūsu rokas ir pilnas un nav iespējams aizsniegt slēdzi. Tas pats zina, kad jūs ejat garām, un pats izgaismo jums ceļu. Nevar aizmirst arī to, ka viedo apgaismojumu ir patiešām viegli uzstādīt (uzstādīšana aizņem tikai dažas minūtes un nav nepieciešamas nekādas izmaiņas elektroinstalācijā), un to var vadīt ikviens, jo tas ir patiešām vienkārši.


Bioritms

Viedā apgaismojuma krāsu spektrs pielāgojas dienas un nakts maiņai un apgaismojuma apstākļiem. Tas seko jūsu bioritmam un palīdz jums katrā dzīves sekundē, pamostoties un aizmigot. Dienas zilā gaisma (vēsā) pozitīvi ietekmē koncentrēšanos un darba spējas. Pieaugušie to novērtēs, strādājot pie datora vai veicot parastas sadzīves darbības, skolas vecuma bērniem, rakstot mājasdarbus vai spēlējoties, pateicoties tai, būs atvērta telpa domāšanai. No otras puses, pirms došanās gulēt būs piemērota pieklusināta (silta) gaisma, jo tā lēnām, bet droši sagatavos jūs aizmigšanai, lasot labu grāmatu vai atpūšoties. Turklāt jūs varat izveidot savas gaismas zonas katrā mājas stūrī.

Plašas iespējas

Vienā no iepriekšējām rindkopām jau rakstījām, ka viedais apgaismojums nodrošinās jums komfortu, taču varam arī piebilst, ka tas piedāvā plašas iespējas. Iestatījumos varat strādāt ar plašu dažādu programmu un režīmu klāstu. Viedo apgaismojumu varat pielāgot savam garastāvoklim vai gadījumam. Jūs varat baudīt saderināšanās vakariņas romantiskā apgaismojumā vai, no otras puses, vecpuišu ballītei mājās ir nepieciešamas mežonīgas krāsas un to maiņa. Vai esat devies atvaļinājumā un baidāties no nevēlamiem viesiem savās mājās? Iestatiet taimeri un gaismas aptumšošanas režīmu, lai radītu iespaidu, ka kāds vienmēr ir mājās. Tikai no jūsu iztēles ir atkarīgs, cik daudz vēlaties spēlēties ar viedo apgaismojumu. 

Viedais apgaismojums mūsu piedāvājumā

Mūsu e-veikalā jūs atradīsiet plašu viedā apgaismojuma un tā piederumu klāstu. 

Tātad. Tagad jums ir nepieciešams tikai viens solis, lai spīdētu viedi. Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i