WiZ, apgaismojums ikdienai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

WiZ, apgaismojums ikdienai

Par zīmoliem

Andris

Viedais apgaismojums WiZ pielāgosies jūsu dzīvesveidam un radīs atbilstošu atmosfēru katrā jūsu dienas mirklī. Tas izceļas ar vienkāršu uzstādīšanu un intuitīvu vadību, kā arī plašu preču klāstu.

WiZ gadījumā izdoma un vienkāršība piesaista viena otru. Mēs iepazīstinam ar WIZ apgaismojumu, kas pārvērtīs jūsu mājokli par viedo māju un apgaismos to, kā to vēlaties.

Kā sākt un uzstādīt 

WiZ darbojas ar ideju, ka lieliskam apgaismojumam nav nepieciešama rokasgrāmata. WiZ apgaismojuma uzstādīšana un savienošana ir ļoti vienkārša. Vienkārši ieskrūvējiet spuldzīti vai pievienojiet lampu. Wiz Connected lietotne palīdzēs jums veikt visu uzstādīšanu, kā arī parādīs visas šī apgaismojuma priekšrocības. Arī turpmākā apgaismojuma vadība ir ļoti vienkārša. Jūs varat izmantot jau minēto mobilo lietotni, WiZmote vadības ierīci vai savu balsi. Turklāt WiZ apgaismojums ir saderīgs ar lielāko daļu viedo māju ekosistēmu, piemēram, Google Home, Siri vai Alexa.

Plašs preču piedāvājums

Izvēlieties no plašā preču klāsta, sākot no standarta LED spuldzēm līdz stilīgām kvēlspuldzēm, griestu lampām un īpašiem aksesuāriem. Tas, ar ko sāksiet, ir atkarīgs tikai no jums.Ar ko WiZ izceļas? 

WiZ apgaismojums ir vieds un viegli lietojams. Tas jums patiks arī pateicoties tā elastībai, plašajam preču klāstam un lieliskajai lietotnei:

  1. Ainu uzstādīšana. Padariet mājokli mājīgu ģimenes vakariņām vai dāvājiet viesiem neatkārtojamu viesošanās pieredzi. Wiz lighting jums to viegli palīdzēs izdarīt .
  2. Vadība no jebkuras vietas.  Esat darbā un esat aizmirsis izslēgt apgaismojumu? Nekādu problēmu, jūs varat vadīt WiZ pat tad, kad neesat mājās .
  3. Laika plānošana. WiZ sekos jūsu ikdienas režīmam un, iespējams, arī citu jūsu ģimenes locekļu režīmam .
  4. Diennakts ritms. Tas automātiski pielāgosies diennakts laikam, to nav nekādā veidā jākontrolē. Wiz apgaismojums palīdz jums piecelties un piepildīties ar enerģiju brokastu laikā, kā arī palīdz jūsu bērniem koncentrēties uz mājasdarbiem. Saspringtas dienas beigās tas nodrošina jums piemērotu gaismas iestatījumu lasīšanai vai atpūtai.
  5. Elektroenerģijas patēriņa uzraudzība. Pateicoties pārskatāmai statistikai tieši mobilajā lietotnē, jūs varēsiet kontrolēt savu lampu enerģijas patēriņu.Visi jūsu ģimenes locekļi iemācīsies lietot WiZ. Uzstādīšana ir īpaši intuitīva un vienkārša. Papildus lampām jums nav nepieciešama papildu aparatūra, WiZ apgaismojumam ir nepieciešams tikai jūsu Wi-Fi. Arī turpmākā lampu vadība ir ļoti vienkārša. Īsi sakot, izveidot pareizo mājas komfortu vēl nekad nav bijis vieglā.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i