Apaļas dienasgaismas caurules nestandarta lampām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Apaļas dienasgaismas caurules

Vendor 6
  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Apaļas dienas gaismas lampas ar apaļām dienasgaismas spulzēm 

Apaļas dienas gaismas spuldzes nav ļoti izplatītas. Tomēr arī šādas ir mūsdienu tehnoloģiju iespējas un netrūkst cilvēku, kas tās izvēlās interesantā izskata dēļ. Ja mājoklī vai darba vietā jums ir tieši šādas apaļas dienasgaismas spuldzes, te atradīsiet maiņas spuldzes izdegušo nomaiņai.

Piedāvājumā ir dažādas apaļās dienasgaismas spuldzes. Varat te atrast g10q parametru spuldzes, kuras ir atšķirīgās jaudās. Pirms iegādājaties dienasgaismas lampai maiņas spuldzi, pārbaudiet ne tikai lampas izmērus, bet arī spuldzei paredzēto jaudas rādītāju. Spuldze ar parametriem g10q 40W būs mazāk jaudīga par spuldzi g10q 22W. Spuldzi ar jaudu 22W g10q lietojiet tikai tad, ja to pieļauj lampas ražotājs.


Ja esat iemīļojuši ekonomiskus risinājumus un jums nozīmīga ir lietoto produktu ilgtspēja, LED dienasgaismas spuldzes būs labs risinājums dienasgaismas lampās. Līdzīgi kā visas LED spuldzes, arī apaļās dienasgaismas caurules patērē nelielu daudzumu elektroenerģijas un kalpo ļoti ilgi. Šo tehnoloģiju lietojot ikdienā, var pat aizmirst, ka spuldzes mēdz izdegt un tās varbūt ir jāmaina. Tā kā apaļās dienasgaismas spuldzes nav tipisks spuldžu variants, iesakām to nomaiņu uzticēt speciālistam. Tas ne tikai garantēs, ka lampa un spuldze tiek pareizi savienota, bet arī nodrošinās drošu spuldzes maiņu.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i