Krāšņas un pamanāmas Ziemassvētku āra virtenes | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Ziemassvētku āra virtenes

Vendor 6
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Elektriskās āra virtenes izgaismotai mājokļa āra telpai


Elektriskās virtenes gadumijā ir skaits un praktisks dekors mājokļa ārtelpu noformēšanai svētku noskaņās. Ja apvienosiet tās ar citiem Ziemassvētku apgaismojuma elementiem, iegūsiet neaizmirstamu un neatkārtojamu svētku dekoru, kurš kalpos daudzu gadu garumā.

Āra virtenes ir nopērkamas 3m garumā, 10m garumā un pat 20m garumā, dodot iespēju ar tām izgreznot visdažādākās ēku vai pat dārza un pagalma detaļas. Aplieciet elektriskās āra virtenes ap mājas notekcaurulēm, novelciet gar jumta kori vai žoga malām, ielieciet dārza koku zaros. Rezultātā ar vienkāršiem gaismas elementiem iegūsiet kinofilmas cienīgu Ziemassvētku dekoru. 

Virtenes āra lietošanai ir piemērotas dažādiem laikapstākļiem. Tām ir īpaša aizsardzība pret mitrumu un cietiem priekšmetiem. Ja kādas elektriskās lampiņu virtenes gaismas detaļas vai lampiņas ar laiku nolietojas vai izdeg, tās varat atjaunot ar jauniem gaismas elementiem. Ja nav iespējams pieslēgties elektrībai, izvēlieties lampiņu virtenes ārā lietot ar baterijām.


Daļa āra gaismas virtenes ir ar zemu gaismas intensitāti, kas ļauj tās izmantot kā dekoratīvu gaismu. Ja Ziemassvētku lampiņas ārā kombinēsiet ar līdzīgiem iekštelpu dekoriem vai logu apgaismojumu, rezultātā iegūsiet stilā ieturētu un saskanīgu noformējumu. Ja būsiet saudzīgi, Ziemassvētku virtenes āra lietošanai būs izmatojamas vairāku gadu garumā.


Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i