Aptumšojami piekaramo griestu gaismekļi visām mājokļa telpām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Aptumšojamas iegremdējamas lampas

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Aptumšojamas iebūvējamas lampas dažādām gaismas noskaņām

Piekaramo griestu lampas no pārējo lampu klāsta atšķiras ar to, ka tās var iegremdēt piekārto griestu plaknē. Ierasts, ka griestu lampas un lustras izceļas no griestu apjoma un nereti ir interjera dekori. Iebūvējamās lampas saplūdīs ar griestiem, radot minimālu un lakonisku iespaidu. Ja izvēlaties piekaramās lampas papildināt ar reostata slēdzi, tad iegūsiet ātri maināmus gaismas režīmus mājīgākai telpas atmosfērai.

Piekaramo griestu lampas ir ērts vannas istabas apgaismojums. Tomēr ne visas iebūvējamās lampas ir piemērotas lietošanai telpās ar augstu mitruma līmeni. Tādēļ izvēlieties apgaismojumu vannas istabām, baseina telpām vai citām telpām ar ūdens klātbūtni, atbilstoši lampu lietošanas norādēm.

Iebūvējamās griestu lampas pieejamas dažādos dizainos, formās un materiālos. Tās ir pieejamas gan kā piekaramo griestu gaismas paneļi, gan atsevišķi iebūvējamas gaismas vai starmeši. Ekonomisks risinājums ir iebūvējamās LED lampas. To lietošana patērēs nelielu daudzumu elektroenerģijas, kā arī tās iespējams izvēlēties ar dažādiem gaismas režīmiem un sensoriem.


Ja esat iemīļojuši iebūvējamās lampas un vēlaties tās izmantot arī āra telpai, izmantojiet iebūvējamās āra lampas. Arī tās, līdzīgi kā iekštelpās lietojamās, būs ērti integrējamas griestu plaknē un lieliski saplūdīs ar griestu virsmas gludo līniju.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i