Logu apgaismojums svētku noskaņās | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Logu apgaismojums

Vendor 5
  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Krāšņi ziemassvētku loga dekori svētku sajūtai visa gada garumā

Gadumijas ziemassvētku logu noformējums ir viens no populārākajiem veidiem kā radīt krāšņu un svinīgu svētku noskaņu. Gada tumšākajā laikā Ziemassvētku rotājumi logiem ienesīs prieka un līksmības sajūtu ne tikai Jūsu mājas, bet arī izgaismos ēku logus un priecēs apkārtējos. Ziemassvētku logu dekori apvienojumā ar citiem rotājumiem kā mākslīgās Ziemassvētku eglītes kalpojums vairāku gadu garumā un būs labs ieguldījums mājokļa rotājumu klāstā.

Ielieciet sava mājokļa logā kādu gaismas rotājumu un tas uzreiz radīs neatkārtojamu noskaņu. Tradicionālā Ziemassvētku zvaigzne logā var tikt papildināta arī ar krāsainām sniegpārslām, rūķu cepurēm, sniegavīriem vai Ziemeļbriežu figūrām. Veidojiet sava mājokļa logus kā krāšņas, gaismas pilnas gleznas. Logu noformējumu varat saskaņot ar kopējo ēkas ārējo apgaismojumu, iegūstot saskaņotu apgaismojuma ansambli.  Ziemassvētku zvaigzne LED tehnoloģijās būs ne tikai skaists, bet arī ekonomisks risinājums.

Ziemassvētku dekori logiem parasti darbojas ar baterijām, tādēļ ir īpaši ērti lietojami un izvietojami teju jebkur, kur Jums nepieciešams.


Logu rotājumi Ziemassvētkiem var tikt izmantoti visa gada garumā. Neaprobežojaties ar šo gaismekļu izmatošanu tikai ziemas laikā un tikai logos. Ziemassvētku zvaigzne dekors var būt jauks un neparasts mājokļa iekšējais apgaismojums arī ikdienā. 

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i