Citas LED spuldzes ar mazāk populāriem savienojumu veidiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

LED spuldzes

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Netipiskas LED spuldzes ikdienas priekšmetu apgaismes sistēmām

Spuldžu dažādība mūsdienās ir galvu reibinoša. Piemēram, daudzi būs pazīstami ar parastajām LED spuldzēm, bet varbūt nekad nebūs dzirdējuši par gu53 LED spuldzi vai gx35 LED spuldzi. Var droši apgalvot, ka spuldžu daudzveidībā ir viegli apjukt. Šajā dažādībā var būt sarežģīti atrast spuldzes savam apgaismojumam.  Īpaši grūti tas var būt tad, ja lietojat ikdienas priekšmetus ar retāk sastopamiem spuldžu savienojuma veidiem jeb pieslēguma pamatnēm vai patronām.

Šajā sadaļā atradīsiet spuldzes, kuras ir retāk sastopamas. Te atrodama jau pieminētā g4 spuldze, kura nopērkamā arī ekonomiskajā LED risinājumā. Tāpat varat izvēlēties gu5 3 LED spuldzi, ja tāda ir nepieciešama. Phillips ir viens no pircēju iemīļotākajiem spuldžu ražotājiem. Šajā sadaļā pieejamas gan phillips g4 spuldze kā alternatīva citu ražotāju šādu pat parametru precēm, gan arī Phillips gu5 3 spuldzes.


Spuldzes ir katra mājokļa apgaismojuma neiztrūkstoša sastāvdaļa. Spuldzes tiek izmantotas apgaismojumā visā mājoklī ikdienas norišu apgaismošanai. Līdz ar mūsdienu tendenci mājokļu dekorēšanai un atdzīvināšanai izmantot augus, svarīgas sāk kļūt arī lampas augiem. Lai visi apgaismes ķermeņi strādāti, iesakām turēt mājsaimniecībā spuldžu rezerves tiem spuldžu tipiem, kuri nepieciešami jūsu gaismekļiem. Tas ļaus nodrošināties pret nepatīkamām situācijām, ko var radīt negaidīta spuldžu izdegšana.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i